Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hos. Lanyom totyis, en nem...

11hos. Lanyom totyis, en nem adok ra cipot itt bent csak vastag zoknit, vajon jol teszem? Es meg mindig felebred ejszaka 1x es hajnalba 1x. Hogyan szoktassam le a felkelesrol? Meg szopik. Ti szedtek valamijen vitamint? Es a babatok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az kérdés első részére válaszolok: adjál rá bentre szandit, vagy kis cipőt, aminek van talpkiképzése (Pl.: Siesta) , mert egyenes talajon nem jó ha csak zokniban van. Ha kint tanulna járni, nyáron az egyenetlen talaj jót tenne a lábizmainak, de az egyenes nem. Mindenképp adj rá cipőt! Sok járáshibát okozhat, ha zokniban tanul járni.
2008. dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En meg pont ugy tudom, hogy a lakasban lehet csak zokniban, ne adjunk ra kiscipot vagy szandalt, mar az is befolyasolja a talpizmok mukodeset.
2008. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is úgy tudom még nem jár tökéletesen (egyedül) nem kell rá cipő!!! ezt egy ortopéd szakorvos mondta a tv-ben. Vastag zokni bentre elég. Azt meg hogy betétes (pl.siesta ) cipót addj rá azt nem a szülő dolga eldönteni, ha van valami gond a járásával akkor indokolt csak az ilyen fajta cipő.

második kérdésedre nem tudom a választ nálunk 3 hónapos kortól alussza át az éjszakát, most 4,5 és újból kelünk éjjel. nem tudom....

Vitamint én szedek a Lenkei alapvitaminját. A baba csak a kötelező K és D vitamint kapja, mást nem.

2008. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!