Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldottátok meg amíg nem...

Hogy oldottátok meg amíg nem ült magától?

Figyelt kérdés
7 hónapos, még nem ül. Nem ültetem. Megdöntve sem. Csak hogy már nagyon érdekli minden. Kint is kézben, vagy csatos hordozóban van. Babakocsit nem szereti, nem lát ki. Reménykedek hogy ha ülni fog és kilát akkor ellesz benne. De most így nem tudunk sokmindent csinálni. Kint még nem akarom letenni. A lakást is unja szerintem. Autóban még a hordozóban van, de már szinte kicsi neki. Meg azt se szereti. Autósülést majd akkor szeretnék ha már tud ülni. Mit lehet ebben a pár hétben (hónapban) amíg meg nem tanul ülni? Mert elég nehéz mindig fogni kézben. A csatos hordozóban 30-40 percig bírja. Utána már menne le a földre. 🙄😄
2022. ápr. 26. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát menjen le a földre :) Mozogjon, erősödjön, fedezzen fel, ahogy tud. A szabad mozgás fejleszti leginkább ebben a korban, hamarabb kiül, ha hagyod nyugodtan felfedezni. Lakásban másszon (? kússzon? járjon? Amit éppen csinál), kint a szabadban meg teríts le egy pokrócot vagy csak öltöztesd fel időjárásnak megfelelően, és uccu neki. Szerintem ez a legjobb, amit tehetsz. Én legalábbis ezt csináltam ebben az időszakban :)
2022. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menjen le a földre!
2022. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bent mehet amerre akar, 130 nm 🙂 még csak kúszik, de jó gyors már. De kint kússzon? Piszkos lesz a keze, aztán a szájába veszi 🤯😱
2022. ápr. 26. 10:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen 😱😱😱 MINDENT nyilván ne vegyen a szájába, de egy kis kosz nem fog neki ártani, nyugi. Hadd menjen, tapasztaljon.
2022. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Obiban vett, nagy zöld ponyvát teszek le a kertben, arra pokróc és úgy le a gyereket. Mondjuk ma délelőtt kicsit hidegnek éreztem az időt hozzá. Kimászik a széléig és persze rögtön a növényeket kóstolgatja, de ez van.
2022. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha a föld és fű evés nem árt akkor miért kell a csapvizet forralni? 🤔 Én nem adok még neki vizet, csak egy facebook csoportban olvastam h így csinálják.
2022. ápr. 26. 11:09
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell a vizet sem forralni. 😉 Egy kis kosz meg csak segíti az immunrendszer fejlődését. Nem lesz semmi baja tőle. Nem burokban kell lenniük.
2022. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
A 7-essel értek egyet. Majd meglátod mennyi mindent fog még megenni, megnyalni, megfogni stb. Az elsőnél még én is eltúloztam a dolgokat (sterilizáltam, forraltam, jülön mostam....). Én hagynám a földön simán, hagy fedezzen fel. 3 gyermekes anyuka
2022. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép idő van, vigyél ki egy vastag plédet, öltöztesd fel, és üljetek ki egy parkba. Had nézegesse a füvet, fákat, bogarakat, köveket, leveleket, gyerekeket ahogy játszanak, akármit. Pokrócról úgyse tud gyorsan elmenekülni, ott nehéz kúszni. Mi is mindig kint voltunk mikor jó idő volt, imádta a lányom megfigyelni a világot.
2022. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az autosülést tettem a babakocsi vázára és úgy kilátott.
2022. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!