Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a 6 hónapos kislányom...

Baj ha a 6 hónapos kislányom csak 5perc ringatás vagy büfiztetés után alszik el? Le fogom tudni szoktatni később vagy most próbáljam meg?

Figyelt kérdés

Kicsinek nagyon hasfájós volt aztán mire elmúlt 3,5 hónapos kora óta jönnek a fogacskái folyamatosan. Látom rajta,hogy fáradt beviszem a szobába és leengedem a redőnyt és 5-10 perc és félálomban beteszem a helyére kicsi simizés és alszik is.Most 7,5kg és félek később is igényelni fogja. Mit csináljak?

6 hónapos kislány anyukája


2008. dec. 18. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,


Irigyellek!!

Bár az enyém aludna el 5-10 perc ringatás után.

15 hónapos és esténként pörög mint a búgócsiga, és még kb. 3x ugrik neki az alvásnak 10 perces cicilésekkel, és csak cici után hajlandó aludni.


Úgyhogy ne panaszkodj!..:D:D

2008. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit írsz, az alapján csak irigyeid lesznek:) Nagyon jó neked. Ha később is csak 5 percet fog igényelni, akkor hiper mázlista vagy!!!
2008. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon szerecsés vagy, és inkább örülj, hogy ilyen könnyű dolgod van! 5 percet pedig szerintem bármikor rá tudsz szánni az elaltatására, nem? :)
2008. dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ez meglepő amit írtok.Nekem mindenki azt mondta,hogy ne ringassam ,mert megszokja és nagyobb korában is igényelni fogja. De a trükköm,hogy jól lefárasztom,fürcsi (szopi ha úgy jön ki a lépés)kis játék még ha nem fáradt le.Ha kezdi dörzsölni a szemét és ásítozik akkor irány a szoba. De van,hogy nem megy ilyen simán akkor tudom,hogy kevés volt a játék vagy fáj a pocakja vagy épp front van,ja vagy a foga jön(Dentinox N) :).

De ne irigyeljetek,mert ezt ki kellett tapasztalnom 5 hónap alatt.

Köszi a válaszokat!

2008. dec. 18. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!