Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bicikliülést hol vettetek?

Bicikliülést hol vettetek?

Figyelt kérdés

Milyen árban? Mi volt a fontos szempont a vásárlásnál? Vettetek a babátoknak bukósisakot is hozzá?

Bocs a sok kérdésért, de nem tudom milyet vegyek, sajna nincs sok pénzem rá.

Aukciós oldalakon már nézegettem, de tanácstalan vagyok


2010. szept. 16. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Iparcikkboltban vettem 6900-ért. Lényeg volt hogy legyen biztonsági öv rajta. Sisakot nem vettem.
2010. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bababoltban,9900ft volt!
2010. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de milyen típusú volt? pontosan hol vettétek?
2010. szept. 16. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Vaterán vagy teszvesz-en,már nem emlékszem.

4000 ezer ft volt, használt Bellelli

2010. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tesz-veszen vettem, bukósisakot nem vettünk, de egyre jobban gondolkozom rajat. Egyébként a Dekatlonban nagyon jókat láttam 9 körül kezdődnek az árak és kapható ott bukósisak is, aminek állítható a nagysága.

A legolcsóbb most épp nincs fent, de ilyenek vannak: [link]

[link]

2010. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én bicikli boltban vettem!9000 ft volt.3pontos biztonsági őves.Van benne egy vékony párna. 5pontos biztonsági őveset akartam és dönthetőt de az 20ezernél kezdődött:(!Bukósisakot nem vettem.
2010. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ülést Intersparban vettük, 8000 Ft volt. A sisakot Decathlonban, az meg 3500 Ft volt.A sisak egyszer volt rajta, nem is akartam venni, de a barátnőim rábeszéltek. Kis távokon bicikliztünk eddig, inkább járdán, falun lakunk.
2010. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is decathlonban vettük, sisakkal. nagyon bevált, hordja mindig. faluban is el tudnak ütni sajnos, bár Isten óvjon tőle mindannyiunkat. Az a fél másodperc míg ráteszed meg leveszed nem számít, a bajban viszont sokat véd a sisak!és azért 3500 Ft sem a világ vége, pedig nekem is meg kell néznem minden fillért,hogy mire adom ki.
2010. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!