Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autózás babával? Kérlek...

Autózás babával? Kérlek adjátok tanácsot!

Figyelt kérdés

6 hónapos a babánk,szenvedés neki (és ezáltal nekünk is) minden autóút. Születése óta ilyen, de reméltem, hogy ez változni fog. Ha változott is, csak rosszabb lett. Egyszerűen nincs el az autóban. Hátul ülök mellette, és már mindenhova egy szatyor játékkal megyünk, hogy mindig tudjak valamit a kezébe adni, ami leköti. De így sem igazán megy. Konkrétan a város egyik feléből a másikba nem jutunk el kiakadás és sírás nélkül.

Hosszabb távról már nem is álmodunk.



2022. ápr. 29. 12:03
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Kicsit javít a helyzeten, ha álmos, mikor elindulunk, mert akkor talán elalszik. De ez sem mindig igaz, mert sokszor bedühíti magát, és akkor már elaludni sem tud.
2022. ápr. 29. 12:04
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk 1évig tartott ez, volt, hogy öklendezett a sírástól egy 20perces út alatt.

Hiszem, hogy az idő a kulcs. Mostanra azért egész sokat kibír.

2022. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is így volt, de játékkal sem volt el. Nem bírt ki egy 5 perces utat. Anyukámék 3 órányira laknak innen, képes volt végigsírni, üvölteni az utat. Nekünk végül az vált be, hogy megfordítottuk az autósülést, hogy előre nézzen, a fejtámlát meg leszedtük az anyósülésről, így látott mindent. Tudom, elvileg nem szabad megfordítani X ideig vagy kilóig már nem tudom, de egyszerűen muszáj volt.
2022. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
12%

Én ha hosszabb útra megyünk mindig kiveszem az ülésből.

Órákig képes üvölteni és semmi nem segít. Se játék, se zene se semmi

Úgyhogy ha szabályos ha nem én kiveszem az ülésből és az én ölemben nézelődik, játszik

2022. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk a fiunk csak ott és csak akkor, de cumizott. Ettől teljesen nyugiban végig bírta az autózást.
2022. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Szoktuk mi is, hogy félre állunk és picit kiveszem, míg megnyugszik, aztán vissza. Menet közben nem merem, annyi balesetről hallani, én ennél félősebb vagyok ilyen szempontból.

Az ülés jelenleg háttal van, ha már tud stabilan ülni, akkor megfordítjuk, remélem az használ.

Nem cumizik, egyáltalán nem fogadja el, pedig van neki vagy 4 fajta. Az elején próbáltuk őket, mindig kiköpte. Most így fél évesen már nem is erőltetem, ha eddig nem szerette.

2022. ápr. 29. 12:36
 7/32 anonim ***** válasza:
72%

Lehet hányingere van a kocsiban. Énis ilyen voltam nagyon sokáig, és sokszor most is ha nem látok ki.

A megoldás hogy lásson ki, vagy daedalon kúp /tabletta.

2022. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Lányommal egész szuletese óta bármikor bármekkora útra el tudtunk menni, el nézegetett, legtöbbször el is aludt. Aztán érkezett kisfiam és eldöbbentem, hogy ilyen van. Nem bír elaludni kocsiban, utálja, visít. Egészen addig míg a vébihordozóban autózott ez volt. Aztán mikor lecsereltuk az ülést, kapott 0-18 kilósat, azóta nem üvölt mert háttal is kilat valamennyire. Az 360 fokban forgatható, már 1,5 éves, már szemben utazik, azóta egyedül is tudok vele közlekedni.
2022. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%
Daedalonetta kúp tényleg jó lehet, ha hosszabb útra mentek. Nyilván 5 perces-fél órás útra felesleges, de hosszabb utakra én adnék neki.
2022. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem tűri a babája az autózást, ez a születése óta így van? Vagy eleinte tűrte, majd így elpattant nála valami? Azért kérdezem, mert a kisfiam most 2 hónapos es kezdettől fogva amint gyújtást adunk a kocsiban már alszik is, akármennyire is ordított előtte.
2022. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!