Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autózás babával? Kérlek...

Autózás babával? Kérlek adjátok tanácsot!

Figyelt kérdés

6 hónapos a babánk,szenvedés neki (és ezáltal nekünk is) minden autóút. Születése óta ilyen, de reméltem, hogy ez változni fog. Ha változott is, csak rosszabb lett. Egyszerűen nincs el az autóban. Hátul ülök mellette, és már mindenhova egy szatyor játékkal megyünk, hogy mindig tudjak valamit a kezébe adni, ami leköti. De így sem igazán megy. Konkrétan a város egyik feléből a másikba nem jutunk el kiakadás és sírás nélkül.

Hosszabb távról már nem is álmodunk.



2022. ápr. 29. 12:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
88%
Hát, lehet le leszek pontozva de én arra az időre kapcsoltam neki telefonon valamit. A hey kidses gyerekdalok nagyon bejöttek, mert nagyon szereti a zenét. Most másfél éves, azóta is ha nem bírja a hosszú autóutat, mese megy. Ez van, inkább minthogy üvöltsön, akkor én se tudok a vezetésre koncentrálni.
2022. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
94%
21. Én is azt csinálom. Képzeld én olyan rossz anya vagyok, hogy simán kapcsolok 10 percre mesét itthon is, ha kell egy kis szusszanásnyi kávészünet. Szóval nyilván először énekelek, mesélek a kocsiban is de inkább nézze kicsit a telefonom, mint hogy okádjon a sírástól 🤷‍♀️
2022. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Én cumit adok neki ha nagyon nyuglodik
2022. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, kipróbáljuk a telefonon a zenét, hátha...
2022. ápr. 29. 19:07
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
16-ost mondjuk cáfolnám ... kislányom 10 hós korától hányt, járni pedig 15,5 hósan kezdett
2022. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ilyenkor kehet vennin egy új játékot, hosszabb út előtt. Vagy olyat kitalálni ami csak az autóban van, hogy érdekes maradjon és jó élménnyel kösse össze,csak ott kapja meg. Mi az amit nagyon szeret, amivel otthon is elvan? Olyan típusú játékot. Vagy egy flakont kupakokkal tele. Vagy nyomtass ki pár érdekes képet, allatokat, viragokat stb, adigatod neki, mesélj róluk érdekes hangsúllyal, mutass ki az ablakon a felhőre, virágra stb, szalljatok ki félóránként megnezni valamit. Alvás időre idozitsd az autózást esetleg.. Zenét kapcsolni, vagy valami feherzajt ha a kocsi nem altatna el olyankor.
2022. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
#8 vagyok, kérdezted a gyerekülést...nekünk chippolino toledo van, bementunk bababoltba és próbáltunk, amelyik "illett a gyerekre", azt vettük meg. Meg vagyok vele elégedve.
2022. ápr. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy süt a szemébe a nap?
2022. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

4


Aztán majd ha ne adj isten karamboloztok, repül szegény baba mint a győzelmi zászló.

Ülj le, egyes!

2022. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ne autózzatok... hűűűűha de brutálisan nehéz volt ez a megoldás. Wooow. Éveken át gondolkodtam, mire rájöttem, hogy leírjam nektek.

Jeez...

2022. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!