Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell házas-társas életet...

Hogy kell házas-társas életet élni a baba mellett?

Figyelt kérdés

Nem (elsősorban)a szexre gondolok. Úgy általában. Mikor beszélgettek? Mikor néztek meg egy filmet? Mikor vagytok együtt? Mikor foglalkoztok egymással?

Biztos valamit, sőt mindent én csinálok rosszul, de nem tudom...olyan kétségbeesett vagyok.

És férjem mindig azt dobja nekem, hogy azt hitte, élvezni fogom az anyaságot, de csak panaszkodok.

Néha kiborulok, tény, de nem olyan könnyű ez...

Ti hogy csináljátok, hogy mindnkinek jó legyen?


2008. dec. 18. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
mekkora a babád?
2008. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Általában amikor a bébi alszik. Illetve nagyon sokat szoktunk beszélgetni, amikor este sétálunk, általában 1-1,5 órát szoktunk sétálni.

A "mi történt ma" élménybeszámolóból tűnhet úgy, hogy panaszkodsz, azt értesd meg vele, hogy ez nem panaszkodás, hanem élménybeszámoló. Ne csak a negatívumokat meséld el neki, hanem azt is ami jó volt: egy mosoly, egy simogatás stb.

2008. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Este 8-tól már alszik a kisfiam, így utána tudunk beszélgetni és filmet nézni is. A barátokat pedig hétvégeken délutánra hívjuk, vagy mi megyünk hozzájuk délután, így a babát sem zavarja.
2008. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi már megbeszéltük, hogy szilveszterko is csak kussban ülünk, persze ez nem baj, de örülök, ha fél10 fele elalszik, addig meg telcsin napközben besz., na meg amikor itthon van a játék közbe stb..4 hó alatt kb 3 szor szexeltünk, szal én is kicsit benzétem, hogy mindenre jut majd idő, de ez egy ilyen időszak..gondolom(remélem)azért lessz majd több időnk is :o)

Kitartás!!! Amikor úgy éreztem a párom nem érti miért van néha panasz elmentem fodrászhoz.....3 óra múlva már csörgött, hogy mikor meeeegyek mááár?akkor megtudta

2008. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Fél éves a lányom.

Este egyre nehezebben alszik el, mostanság 11-kor is még fennt van. Férjem meg már 9-kor alszik...

mindig én fekszek utoljára, éjjel sokszor kelek, alig alszik, nem megy a hozzátáplálás, nem megy az altatlás, kínszenvedés...csak a cicimen nyugszik meg, de ez már nem állapot.Tudom,én rontottam el, de nem tudom igazán , hogy mit és hol...

Férjem örül, ha itthon lehet, nem megyünk sehova, én meg "be vagyok zárva", nem jutok el sehova. A sétát is unom, mindig ugyanoda (falun lakunk, nem sok lehetőség van...)

Szóval néha kiborulok..

2008. dec. 18. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mi pl. közösen játszunk a babával, ha a férjem hazaér, közben beszélgetünk is. Filmet közösen (pl. DVD-t) inkább hétvégén napközben nézünk, vagy ha elaludt napközben, mert az esték nekünk is nehezebbek az altatás miatt (fél 10-kor szokott elaludni). A szex rendben van (ha tovább alszik reggel, vagy fél 10 után) közös programot pedig úgy csinálunk (egyelőre csak 1-2 órásat, bevásárlás, vacsi, séta), hogy odaadjuk a picurt Anyukámnak egy kis lefejt tejecskével. A héten pl. biliárdozni készülünk a húgomékkal (igaz max. 2 órára, de az is valami). Hamarosan 5 hós a kisfiam.
2008. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mintha magunkrol olvasnek: ferjem korán fekszik, 9hos kisfiam 11 elott ritkán, így én is, és ugyancsak nem akar menni sehova...Hát igyexunk osszehozni a hétvégéket - kozos séta, kevesebb házimunkát hagyok olyankorra - inkább pénteken mosok, takarítok, hogy tobb idonk legyen egymásra. Beszélgetni este, vacsi kozben szoktunk, Néha játszunk kozosen a kicsivel, ez az uj kozos program. Hétkozben szoktam inkább kimozdulni otthonrol a babával, bevásárolni, csavarogni, barátnokhoz esetleg. Ez már 6 hos babával is kivitelezheto. Hogy filmet mikor néztunk utoljára, azt nem tudom - általában mire kiválasztjuk, felébred a torpe. Szinházban viszont már voltunk - a nagyszukol nagyon szivesen vigyáznak a kicsire, igaz, én meg nagyon nehezen hagyom itt. De ez is megoldás. Már megszoktuk, hogy valahogy minden másképp van és probálunk nem a kicsi rabszolgái lenni de azért o a kisfonok:)
2008. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!