Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korai hogy szendvicset adjak...

Korai hogy szendvicset adjak neki reggelire?

Figyelt kérdés

arra gondoltam,h a reggeli 300mltej helyett mondjuk szendvicset adnék 13hós babámnak egy pohár(kb 150ml) kakaóval!és az esti tápszer helyett meg inná a 300ml tejéntejet!korai még?szeretném az esti tápszert már mellözni,de azt sem akarom,h 600ml tehéntejet igyon 1nap alatt,plussz van még,h napközben eszik joghurtot vagy turórudit vagy pudingot ami szintén tejes cucc,az így meg már sok tejes dolog lenne 1napra,nem?

köszönöm a válaszokat és az ötleteket elöre is


2010. szept. 16. 21:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,a zsemle vagy kenyér felvágottal nem korai,nyugodtan adhatod a babádnak,ha vannak fogacskái már,akkor főleg!
2010. szept. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek!anny jó ötelet adtatok amik nem is értem,h miért nem jutottak eszembe!igaz,h nem muszály csak kakaót adni reggelire,mert ott a tea vagy más ivólé...anyám,h mennyire leragadtam a tejnél!valahogy összehozzuk ezt a tápi leszoktatást!babám csajszi létére 10,2kiló és 76cm és még csak 13hónapos!szerintem a súlygyarapodáshoz tuti,h bejátszik a tápi!valahogy kisilavizálom,h hogyan is legyen,mert naon szeretném ha elmaradna a tápszer már végre
2010. szept. 17. 21:58
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én 13 hónapos fiam hosszra és súlyra kiköpött mása a tiédnek-csak szerencsére szopik még.Könnyű nekem!

A helyedben azért mégis elgondolkodnék ezen a tejkérdésen,esetleg szakembert is megkérdeznék..

Oké,a tea,s az ivólé is folyadék,de hol van a tejtől!Az olcsóbb ivólevek gyümölcstartalma pedig a béka fenekénél van -pláne a cukortartalomhoz képest.

És a vasban is van valami..ha nem lenne fáldalmas a vérvétel, érdemes lenne kipróbálni,valóban fellép-e vérszegénység tehéntej fogyasztása mellett.

2010. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!