Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férfiak, akik ott voltak a...

Férfiak, akik ott voltak a szülésnél! Milyen élmény férfiként ott lenni, amíg a feleség vajúdik, és szül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 23:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%

Csak nem leendő apuka vagy, aki szintén készül?

Engem is érdekelnének a vélemények. A férjem szerint nem nagy dolog a szülés...

2011. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

:)) az enyém szerint sem az... olyannyira, hogy be se mert jönni, kint aggódott értünk a szülőszoba előtt :))) Mondjuk nem is bántam, én őszintén szólva nem vagyok az apás szülés híve, velem a barátnőm volt bent.


Viszont a másik barátnőm két hete szült, nekik bent volt apa, a végén rosszul lett (mármint apuka) és lefektették ott egy fehér ágy-szerűségre. Utána persze azt mondta, élete legszebb élménye volt :)) Na azért kíváncsi lennék az igazi véleményére is..de félek, ezt nem velem fogja megosztani.

2011. júl. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%

én nem akartam, hogy bent legyen, de azok után, hogy szerinte nem nagy dolog.... hajlok arra, hogy jöjjön csak be. Neki is jár egy kis szenvedés... :-)


de kár, hogy nem írnak apukák!

2011. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
98%

Egy jó tanács: az asszony fejéhez állj és nem lesz baj. :)


Én amúgy azt mondom, hogy a férfi ilyenkor támogatja a kedvesét és ez a minimum. Az szememben nem férfi aki a folyosón kint vár.


Hogy milyen érzés? Több órás idegesség, gyomor görcs, fáradság, itt a férfi nem irányít és nem uralja a helyzetet, aztán jön a 15 perces katarzis, majd a jó eső levezetés.


Egy két gyermekes apa.

2011. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%

Én férjem sem jött be, a szülőszoba előtt izgult ő is, de nálunk én kértem, hogy maradjon kint, ismerve, hogy milyen rosszul viseli az izgalmakat, meg a kórházakat, és minden orvosi témát. Pld. képes elájulni attól, mikor anyám meséli a szemműtétjét.


Az én szememben nem attól férfi egy férfi, hogy bemegy-e a szülőszobába vagy nem.

2011. júl. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
18%

2. vagyok, én se szerettem volna ha bejön, és mázlim volt, mert félt is bejönni (utólag bevallotta).


Szerintem butaságot írtál két gyerekes apuka, miért nem férfi, mert kint idegeskedik és nem bent?!

2011. júl. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!


Először is köszönöm a válaszokat.


Kérem a további válaszolókat ,hogy ne abból álljon a topic ,hogy nők oldalakon keresztül vitatkoznak arról ,hogy mitől férfi a férfi. Nem ez volt a kérdés. Másrészt elsősorban férfiak válaszait várom. Előre is köszönöm a megértést.

2011. júl. 13. 00:39
 8/38 anonim ***** válasza:
90%

Ha a párom kérte volna hogy ne menjek be azt persze tiszteletben tatrtom.

De az is nyilvánvaló hogy semelyik nő nem ismerné el párja gyengeségét ezen a területen, erről pont volt egy beszélgetés egy másik témában.


Azért objektívan nézzük, az, hogy valaki fél bemenni, holott nem ő fizikailag szenvedő fél, illetve csak a elbeszélésétől elájul...háááát ezek akárhogy magyarázuk nem éppen férfias attitűdök.


Persze most lesz aki neki ugrik a "lefelé piros kéznek". :)

2011. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
No de milyen élményt volt? Mit éltél meg?
2011. júl. 13. 00:47
 10/38 A kérdező kommentje:
-t
2011. júl. 13. 00:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!