Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti mennyit alszotok?

Anyukák ti mennyit alszotok?

Figyelt kérdés
Én kb 5-6 órát szakaszokban. 1-2 szer kel fel a babám enni. 3 hónapos.
2010. szept. 17. 09:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 16 hónapos a kisfiam, mostanában sokat vagyunk ébren éjszaka, mert nagyon sok foga jön egyszerre. De általában este 11-éjfél mire lefekszem, és reggel 6-ig alszom. de ez már nagyon jónak számít.

2010. szept. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az én babám másfél hónapos korától alszik éjjel. De arra is felébredek, hogy ha mocorog :( Kb. 10-11 órától reggel 6-7-ig alszom.
2010. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi idősen a kislányom este 8-tól aludt reggel 8-ig, de 3 óránként minimum ébredt szopizni... Én 11 körül kerültem ágyba, miután megszoptattam, aztán reggel 6-kor már keltem, mert van 3 nagyobb gyerek is, akiknek reggel ugye suli van... Nappal néha sikerült 1-1 órát szunyókálni, de csak ritkán... Egy idő után teljesen megszoktam a kevés alvást, mert a lánykám még most 2 évesen is 1x minimum felébred éjjel... 1 éves koráig általában 3-4x, de volt, hogy 8-10x is felsírt...
2010. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 11 éve nem aludtam egyfolytában 6 órát sem. Szóval keveset alszom, de már megszoktam...

2010. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%

Én nagyon sokat, de nagyon jó alvó gyerekem van.

6 hetes korától átalussza az éjszakát (este 8-tól reggel 7-ig.

Minden délután alszom vele együtt legalább 2 órát + éjszaka alszom 8 órát.

21 hónapos.

Életemben nem aludtam ennyit, mint mióta anya vagyok :)

2010. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
úgy 10től 6ig vagyok ágyban, ebből lejön 2 szopizás ideje. 6-7órát alszom.
2010. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia én sem alszom sokat mire ágyba kerülök 11 óra reggel 4.30 kor kelek . Van 2 nagyobb gyerkőc azoknak készítem el az uzsit és a reggelit! De én szinte minden nap szundizok a picivel ebéd után!Ennyit megengedek magamnak!
2010. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az első egy évben egy 2 lábon járó zombi voltam. 3 óránként keltem etetni, aztán a fogai miatt sem aludt. 18 hónapos lett mire átaludta az éjjleket, úgyhogy most már este fél9-től reggel 8-ig alszik!!!!

Úgyhogy mostanában lettem kipihent.... Másfél évbe telt... Most születik majd a kicsi, kezdem elölről :DDDD

2010. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kitartás. Nálunk egyik napról a másikra 2 hónaposan átaludt 10 órát folyamatosan. Aztán féléves korától minden éjjel felébredt szopizni 2-3x. Ez ment 1 éves koráig, azóta ismét 12 órákat alszik éjjel egyhuzamban. Vannak jobb és rosszabb időszakok, ha picit nagyobb lesz a babád, remélhetőleg ő is sokkal többet alszik majd egyhuzamban.
2010. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
változó. Most rosszabbul alszik, de ez csak átmeneti. Ma éjjel 4 órát adtam egyhuzamban. De általában éjféltől szoktam aludni kb. 7 óráig, mégis napközben hulla vagyok. A kimerültség teszi és főleg az, hogya férjem nagyon későn jön haza, nagyon fáradt és az ő fáradtsága rám is átragadt.
2010. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!