Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Ti mikor kerültök...

Anyukák, Ti mikor kerültök ágyba? Mennyit alszotok egy másfél éves kicsivel? És az elég?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ma extra fáradt vagyok, mindjárt megyek aludni. De azért ez ritka.

Olyan 6-7 órát tudok általában aludni éjjel, bírnék többet is, de azért nem kibírhatatlan. Inkább az a rossz, hogy ebből a szempontból soha nincs "hétvége", nem lehet egyszer sem lustálkodni. Dehát ez van. :)

2011. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Általában 11 óra - éjfélkor. 6-7 órát tudok aludni, de azt sem mindig, mert ha kiesik a cumi és nem találja, sír, fel kel kelni, visszaadni. Nem, egyáltalán nem elég, de ha apa itthon van akkor sem tudok többet, egyszerűen amint nyekken a gyerek pattan a szemem :)
2011. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyan még csak 7 hónapos, de ez a menet: 8-kor fürdés, utána tápszer, kb. fél 9-re ágyban is van. Szerencsém van, egyből el is alszik egyedül, csak berakom, és kijövök. Onnantól enyém az éjszaka, még tesszük a dolgunkat, olyan 10-11 felé fekszünk le. Reggel 7-8-ig alszik a fiam, ez nekem is bőven elég.
2011. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6kor kelunk, napkozben nincs idom aludni, este 8kor a lanyom mindig alszik mar, ilyenkor jon az en idom, tevezek, netezek, pihenek, aztan ugy ejfel kornyeken megyek aludni. Nekem ez igy eleg.
2011. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Általában tizenegy-éjfél között.

Reggel 7 körül ébreszt a kislányom.

Bírnék még aludni, de nem hagy. :D

Néha nagyon hulla vagyok, de egy kávé után minden oké.

2011. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Amikor másfél élves volt a lányom, akkor aludtunk a legkevesebbet szerintem.


2 hós korától átaludta az éjszakát. De olyan 1 éves kora körül valami történt, és újra ébredezni kezdett éjjelente, nagyon sokat virrasztottunk vele, és ráadásul nem volt még annyira aktív napközben hoyg teljesen elfáradjon, és csak későn tudtuk lerakni, és egészen korán kelt. Így hát alig-alig aludtunk pár órát ebben a korban, most hogy lassan 2,5 éves kezd rendeződni a helyzet. Kezd leszokni az éjszakai kelésekről, és mivel napközben is nagyon aktív és jól kifárad, így viszonylag korán le tudjuk tenni (legkésőbb 9!),ha nem kell éjjel pisilnie akkor 7ig alszik. Remélem már így marad.


(Januárban kistesó érkezik, úgyhogy akkor újra kezdődik az éjszakázás)

2011. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, és a lányom éjszaka többször ébred, úgyhogy nem tudok akkor sem nyugodtan pihenni. :-(((
2011. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát én már vagy 2 éve nem aludtam át éjszakát...terhesség s most másfél éves kicsi, még éjjel s többször szopik, reggel 7 kor kel...de nem vagyok fáradt, szivesen bevállalok még egy gyereket
2011. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már aktívan pihenek, a gyerekek 8-kor ágyban vannak, utána már csak magammal és a párommal foglalkozom, aki most nincs itthon, úgyhogy maradok én. :) 11-éjfél körül szoktam lefeküdni, és fél 6-kor kelek. Kelhetnék később, de futni járok és csak reggel van időm. Viszont pont ezért sokkal kipihentebb és energikusabb is vagyok, így elég.


A szombatot és a vasárnapot megosztjuk a párommal: egyik nap ő aludhat addig, ameddig akar, másikunk pedig tartja a frontot (beleértve azt is, hogy vigyázunk, ne ébresszük fel az alvót), másik nap pedig cserélünk. Így garantált, hogy egy nap addig alszom, ameddig jólesik. :)

2011. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

6-7 orat alszom ejjelente

van, hogy eleg van, hogy keves :)

napkozben nem tudok aludni/pihenni, mert a lanyom sem alszik mar, pedig csak 20 honapos.

2011. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!