Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek a lány...

Van itt olyan akinek a lány babája úgy néz ki mint egy kisfiú?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 19:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az én lányom teljesen apja és félek nagyon fiús lesz :(
2022. máj. 6. 19:03
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
A gyerekek folyamatosan változnak. Lehet ma az édesapjára hasonlít, jovőhéten meg rád..
2022. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Barátnőm kisfia nézett ki pont úgy mint az apja. Ráadásul haja se nagyon volt, egyedül akkor nézett ki lánynak ha full rózsaszínben pompázott. 1,5 évesen nagyon kis csajos lett, hosszú szőke haja van, egyértelműen lánynak néz ki, de az apja vonásai dominálnak.

Ne aggódj, változnak a gyerekek!

Kislányom tiszta én volt csecsemőként, 2 évesen már látszott rajta hogy apja is van.

2022. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor 4 éve megszületett a középső lányunk, mindenki mondta, hogy tiszta apja.. most már mindenki azt mondja, hogy rám hasonlít. A kicsi meg mintha a középső ikertesója lenne, csak 3 év késéssel. Konkrétan 1 hetesen meg 1 hónaposan is totál ugyanúgy néztek ki. Most rá mondja mindenki, hogy tiszta apja, de még csak 1,5 éves, simán változik még egy.

A legnagyobb meg most kezd el kicsit hasonlítani az apjára, de mégse fiús lány,főleg hogy derékig ér a haja.

2022. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb. Úgy nézett ki, mint egy bácsi. 2 éves koráig nem nőtt a haja, szinte kopasz volt. Most nőies, dús, göndör hajú kamaszlány. Egyébként az én hófehér bőrömet, de az olasz apja sötét haját, szemét örökölte.
2022. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A kisebbik lányomat kb 1-1,5 éves koráig mindenki fiúnak nézte. Kopasz volt és az arca sem volt kislányos. Volt, aki megkérdezte hogy miért van rózsaszínben a kisfiú... :D Most 9 éves, és egyértelműen lánynak néz ki. :D
2022. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom is úgy született, hogy tiszta apja, haja semmi. Ez így volt kb egy éves koráig, csajos babakocsiban rózsaszín ruhában is simán fiúnak nézték.

Aztán kb 1-1,5 éves korában nagyot változott, igazi szép kislány lett, dús göndör hajjal.

2022. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Most biztos van, aki bunkónak fog tartani, de egy pici babánál sokszor kvázi csak a ruházata alapján lehet eldönteni a nemét (mármint ha nem pucér). Később meg úgyis alakulnak.
2022. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kisbaba még annyira nemtelen, vagy hogy szokták ezt mondani, annyira nem látszik még egy kisbabán, hogy fiú vagy lány, és most bocs mindenkitől, de az első néhány hónapban kb egyforma mind, kb annyi a különbség, hogy rózsaszín vagy kék rugdalózót adsz rá. Esetleg néhányan kilövetik a kislányok fülét, de azt se csinálja mindenki (mi sem). Az én kislányom most lassan 2 éves lesz, az arca már egészen kislány-arcocska, de szerintem ha fiús ruhában van, akkor idegenek még nem tudják megmondani róla az utcán, hogy most kislány vagy kisfiú. Viszont látszanak az alapvető vonásai már, a szeme meg születése óta egy az egyben az enyém (mint Harry Potter :D "A szemed az anyádé"), és szerintem később, ahogy alakul majd szépen, úgy lesz belőle egyre csajosabb megjelenésű, nőies lány. Én az lettem végül, felnőtt koromra, szóval ha rám hasonlít majd később is, akkor azért annyira nem jár rosszul. Addig meg marad a rózsaszín pöttyös és szívecskemintás és strasszköves cicás ruhácska meg a virágos hajpánt. Neki sincs sok haja egyelőre. De persze az én szememben így is ő a létező leggyönyörűbb 2 éves, szóval az önbizalma biztos nem csorbul ettől :D
2022. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom is kiköpött apja. Az első pillanattól láttam én is, meg mindenki mondja azóta is. Kopasz is volt sokáig, most kezd nőni a haja. De ettől függetlenül nagyon szép kislány, kalapban meg ilyen csicsásabb sapiban kifejezetten csajos.

Engem egyáltalán nem zavar, ha később is az apjára fog hasonlítani (sőt, szerintem jobban jár), nem lesz ettől fiús.

2022. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!