Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babáknak kell külön...

Tápszeres babáknak kell külön vizet adni nagyon melegben?

Figyelt kérdés
Első kislányom csak anyatejes volt, igény szerint szoptattam, a kicsi viszont tápszeres lett, és ebben nincs tapasztalatom. Ha bejönnek a nagy melegek, akkor kell neki plusz vizet adni, vagy elég annyi folyadék, amennyi a tápszerrel együtt jut be?

2022. máj. 9. 09:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én kislányom tápszeres és szoktam kínálni vízzel, főleg amikor meleg van. Olyankor kifejezetten csak azt fogadta el és a tápszert nem, persze nem ivott litereket...

Kínáld meg, ha kéri, úgyis elfogadja. Egy egészséges, normális súlyú és szépen gyarapodó kisbabánál nincs semmi gond, ha adsz neki vizet. Az meg, hogy eltelíti és nem fog enni tápszert.... 🤦🏻‍♀️ a víz jóval gyorsabban átmegy rajta és hamarabb kipisili mint a tápszert, úgyhogy ugyanúgy éhes lesz azután is.

2022. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 vidar_frigard válasza:
24%
Most 3 hónapos a lányunk. A jelenlegi (2022.07.01) forróságban két etetés közt 2-3 alkalommal megkínáljuk langyos édeskömény teával. 1-2 kortyot mindig iszik. Neki is kell némi hidratálás.
2022. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!