Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adhatom úgy bölcsibe a...

Hogy adhatom úgy bölcsibe a babám, ha még nincs munkám?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy munkáltatói igazolás kell, hogy bevegyék, viszont én határozott idejű szerződéssel jöttem el szülni az utolsó munkahelyemről. Viszont ahhoz, hogy dolgozhassak be kell adnom bölcsibe a gyereket. Ez a két dolog némileg ellentmond egymásnak, meg lehet valahogy oldani?
2010. szept. 17. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is bölcsis lesz a fiam.

1 hónap mulva kérik a munkáltatóit,annyi haladékot adnak itt nálunk,de ebből 2 hét a beszoktatás.

Kiskapu nagyon nincsen.

2010. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsit kell megkérdezni, hogy milyen feltételekkel veszik fel a gyereket. Nálunk pl. csak mindkét szülő munkáltatói igazolásával kezdheti el már a beszoktatást is. Szóval ők azt mondták előbb találjon munkát, aztán jöhet a gyerek a bölcsibe. De tavaly még nem volt itt olyan szigor, és a beszoktatás után is le lehetett adni a munkáltataóit.
2010. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban, a bölcsit kell megkérdezned, milyen feltételekkel veszik fel a gyermeked! Nálunk pl nem kérne munkáltatói igazolást, anélkül is mehet a gyermek, viszont az édesanyának kell vinni igazolást, hogy GYES-en van.
2010. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!