Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan adhatom be bölcsibe?

Hogyan adhatom be bölcsibe?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy mik a feltételei anak hogy bölcsibe járhasson? Nekem dolgoznom kell? A bölcsibe is van beiratkozás?
2010. máj. 28. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
2010. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy munkaviszony kell, vagy ha tanulsz, akkor arról igazolás, hogy nappalis képzésben veszel részt. Természetesen van beiratkozás, sőt, a legtöbb helyen várólista is, szóval jó előre el kell tervezni. Pl a fiam úgy lett beiratva, hogy tudtam, hogy két évesen menni fog, 9 hónapos volt, amikor először elmentem a bölcsibe, hogy felírják, hogy akkor vinni szeretném, és már csak két szabad hely volt akkorra. De a lényeg, hogy mindenképp menj be, kérdezd meg, hogy mikortól tudna menni. Bizonyos esetekben előnyt élveznek gyerekek, pl. egyedülálló szülők gyerekei, őket általában mindenképp fel kell venni (persze ha a szülő dolgozik), vagy ha más szociális tényezők miatt rendszeres gyermekvédelmi kedvezményre jogosult.
2010. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!