Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire és mennyi ideig emlékezne...

Mire és mennyi ideig emlékeznek a babák? A szüleit megismeri mert látja mindennap . De pl tegnap kapott oltást. Arra ma emlékszik ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszik
2022. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A lányom most 16hónapos (most direkt hónappal írom így életszerűbb) augusztus óta (tehát 7hónapos kora óta) járunk vérvételre havonta, és mindig emlékezett hogy mi fog történni DECEMBERBEN (tehát 11hónapos korában) kicsit jobban megkínozták, és arra is emlékszik a mai napig, borzalmasan fél az orvosoktól, retteg a rendelőtől, ordítva kapaszkodik a nyakamba

Én úgy gondolom, hogy ha valami nagyobb nyomot hagy bennük arra emlékeznek pár hónaposan is

2022. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mekkora babáról beszélünk. Olyan 1 éves kora környékén már biztosan ,mert a mamám már hónapok óta elkoltozott a házából, kisfiam azóta nem.volt a házban. Múlt héten mentünk oda és mondta hogy dédi. Most 1,5 éves, 1 éves kora után után nem sokkal volt ott utoljára, sőt még q kekszet is kereste ahonnan kapni szokott. Én is ledöbbentem, nem gondoltam, hogy ennyire vissza tus emlékezni.

Amúgy ha megyünk a védőnőhöz oltásra, már sír ha elkezdem vetkoztetni, ez is olyan 1 éves kora óta van.

2022. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!