Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez kötelező vagy alap dolog?

Ez kötelező vagy alap dolog?

Figyelt kérdés
Anyum nyaggat vele hogy ha megszületik a babám rakassak neki fülbevalót,viszont én nem szeretnék és ez miatt (lehet gáz) de nagyon sok veszekedés van itthon. Akinek lánya van,rakatott neki fülbevalót egyből születése után?
2022. máj. 14. 18:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
63%
3 hónaposan kapott.
2022. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Én annó kaptam, de ha nekem lányom lesz akkor nem kap. Nincs bajom azzal aki rakat be neki, én azzal az indokkal nem akarok mert nekem óvodában kitépték a fülemből szóval nem egy kellemes emlék.
2022. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Fiam van, de nem rakatnèk kibabàra semmit. Ha tetkòt nem csinàltatnàl neki, orr, meg nyelvpiercinget sem, akkor a fülèt se lyukasszàk ki. Elèg lesz akkor, mikor màr elèg nagy ahhoz, hogy eldöntse.
2022. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
99%
Nem kötelező a fülbevaló, sok kislánynak nincs, mégis felnőttek.
2022. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Én akartam, de a férjem kampányolt ellene, mondván hogy hadd lehessen neki akkor, amikor már ő maga el tudja dönteni, hogy akar-e. Rájöttem, hogy igaza van. Amúgy sem lett volna sok értelme, nálunk a bölcsi és az ovi sem engedi, ki kell venni mielőtt bemennek a terembe. Most 2 éves, nincs fülbevalója, ha majd később akar, akkor kap.
2022. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem kötelező.

2 évesen kapott, szerette volna akkor már ő is.

Én feleslegesnek tartom csecsemőnek. És aggódnék is, hogy vhogy nyomja majd, vagy kiesik, lenyeli.

2022. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%

Nem kötelező. A gyerekemnek nem lett lyukasztva a füle. 19 lesz idén, nem is akarta soha. Orrpiercingje van.

Az én fülem anno lyukasztva volt, utoljára olyan 10 évesen hordtam fülbevalót.

2022. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Én nem rakatnék, ha lányom lenne. Majd szól, ha szeretne. Nem egy lábműtét, hogy belehaljon később.
2022. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak megmondanám, hogy a gyereknek én vagyok az anyja, erről én döntök és semmi sem történik, ha nem lesz babaként fülbevalója.
2022. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, az én lányomnak sincs és ezt TI a szülei döntsétek el, senki más! Én azért nem akartam, mert majd ő eldönti szeretne, vagy sem. Nekem sincs fülbevalóm és egész jól el lehet lenni így is.
2022. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!