Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hós baba nem gügyög?Nem néz...

4hós baba nem gügyög?Nem néz rám nagyon?Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy 4hós kisbabám aki csak akkor gügyög mikor álmos így altatja magát de akkor folyamatosan mondja és mondja.De amikor éber és jó kedvű bármi akkor meg se mukkan.Nevetni se nevet hanogsan csak mosolyog.Mostanába elkezdett szó szerint morogni de ennyi.Kezdek nagyon aggódni mert a védőnő is furcsálja.1hósan volt bera hallás vizsgálaton ott azt mondták jó a hallása.Hangos hangra össze rezzen de ha szolok neki rám se hederít.Szemkontaktust se nagyon tart szinte mindig a számat nézi ha beszélek.(Sokat van hozzá beszélve).És hiába szeretnék meghitt pillanatot,hogy egymásra nézünk és figyel,hogy beszélek neki és visszagagyog nincs ilyen.1 percig se néz rám.Játékokra viszont szépen figyel.
2022. máj. 15. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit mond a vedőnő? Gyerekorvosotok?
2022. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, 4 hónapos... semmi baja. Engedd el ezt, hogy milyen pillanatokat szeretnél, és koncentrálj azokra a pillanatokra, amelyek tényleg meg is történnek, mert így elmegy melletted az egész babakora.
2022. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 4 hónapos volt a kislányom akkor szinte kb meg se mukkant ő se. Nagyon ritkán. Én is aggodtam. 5-5,5 hónaposan indult meg az igazi dumaparti nála, meg a sikongatas és társai. Azóta állandóan mondja.
2022. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát a védőnő szeret olyan dolgokat bepipálni amiket még a gyerek nem is csinál.Aztán most a 4hós státuszon is pipálta mondtam neki,hogy nem szokott aztán olyan rémülten nezett rám.Meg ismerőseim is mondják,hogy már kéne neki.Én nem sietetem,és imádom őt nagyon.Igazából azt érzem én rontok e el valamit nem foglalkozom e vele eleget.De sokat beszélek neki,ha épp fözök berakom a pihenő székbe és mindent mondok neki épp mit csinálok.Ha én nem akkor az apukája, nagymamája beszél hozzá.Kissé gyenge a hát izma is.És hát na én ilyen para mami vagyok és féltem őt :(
2022. máj. 15. 21:57
 5/12 anonim ***** válasza:

3as vagyok. Az én lanyomnak is gyengek az izmai. Mi járunk tornára vele meg itthon is minel többet van hason. Vannak ilyen kis fontolva halado babak. :)


Én is ugyanannyira aggódtam mint te. A vele egy idős szomszéd kisfiú már 2 hónapos kora óta mondta a magáét. Aztán egyik napról a másikra elkezdte a kislányom is. Meg egy hónapot szerintem varhattok. Aztán utána érdemes tovább menni ha szükséges.

2022. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3#Én a dévény tornára vinném mert hasalásnál teljesen oldalra feszíti a kezeit egy percig se tartja pedig eddig szepen tarotta.A hat meg a has izmara mondtak,hogy gyenge.Ti nektek segitett a torna?Jobb lett?
2022. máj. 17. 07:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem extrém az elmaradás, felesleges aggódni, mert nem egyformán fejlődnek.
2022. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Nekünk segített a torna igen. Persze itthon is kellet csinalgatni vele. :)
2022. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem hogy alakultak a dolgok azota a kislanyoddal? Nekem kisfiam van 5,5honapos, de kezdek aggodni, keveseg gugyog v gogicsel. Remelem jol vagytok, koszonom, ha valaszolsz
2023. ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia 9# mi mar 15hónaposak vagyunk és egy szót mond, hogy apa.
2023. ápr. 5. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!