Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babátok milyen...

6 hónapos babátok milyen hablaty szavakat mond? Miket gügyög? Mi a normális ilyen korban?

Figyelt kérdés
Nálunk egle-egle, hábűű, éjjhéjjhéjj, és hasonlók. Bababa, mamama még nincsen. Ez rendben van?

2022. máj. 12. 09:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint nyilván nem azt várom, hogy értelmes szót mondjon, hanem hogy több szótagot szoktak-e ilyenkor egymás mellé tenni (gegegege), vagy rendben van pl. az is, amiket én írtam példának.
2022. máj. 12. 10:00
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
rendben van. nekem 7 hónaposan kezdte a bababa-t, mamama soha nem is volt.
2022. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hovatovább, szerintem egyenesen zseniszámba menne, ha bármi értelmeset mondana.
2022. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 igen, csak azért pontosítottam, mert utólag rájöttem, hogy pont olyan példákat írtam (baba, mama) amik értelmesek, és nem akartam, hogy bárki félre értse.
2022. máj. 12. 10:12
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk 6 hónaposan pont a bababa / mamama ment, de nem a jelentés miatt, csak ezt tudta kimondani.

Most 7,5 hónapos, most már kicsit bővebb a repertoár, tyetye, gege, oh, dada, nyányá és imád gargalizálni a nyálával vagy ordítani. :D

2022. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a "gyiii, gi / kii, bú, mama, gu" fázisok vannak. Egyébként meg sokat sikongat, és kiabál 🤣
2022. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Mamamamamama, babababababa, dadadadada, nenenenenene, nejnejnejnej, hejhejhej, brummogó hangot is ad, egyszer volt egy puppidú, meg egy pöpp, néha sikongat, kiabál.
2022. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Hát... ha holnap kiböki, hogy dezoxiribonukleinsav, akkor aggódhatsz, hogy két hét múlva kenterbe ver fejben integrálásban :D


Utóirat: teljesen rendben van.

2022. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!