Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hós baba nem gügyög?Nem néz...

4hós baba nem gügyög?Nem néz rám nagyon?Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy 4hós kisbabám aki csak akkor gügyög mikor álmos így altatja magát de akkor folyamatosan mondja és mondja.De amikor éber és jó kedvű bármi akkor meg se mukkan.Nevetni se nevet hanogsan csak mosolyog.Mostanába elkezdett szó szerint morogni de ennyi.Kezdek nagyon aggódni mert a védőnő is furcsálja.1hósan volt bera hallás vizsgálaton ott azt mondták jó a hallása.Hangos hangra össze rezzen de ha szolok neki rám se hederít.Szemkontaktust se nagyon tart szinte mindig a számat nézi ha beszélek.(Sokat van hozzá beszélve).És hiába szeretnék meghitt pillanatot,hogy egymásra nézünk és figyel,hogy beszélek neki és visszagagyog nincs ilyen.1 percig se néz rám.Játékokra viszont szépen figyel.
2022. máj. 15. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sziaa, koszonom szepen, hogy valaszoltal, igazabol nem tudom, hogy az jonak szamit -e, de ha mond szot, akkor biztosan. Azt szeretnem meg kerdezni, h irtad, h a szemkontaktust is keves ideig vette fel, ez utana valtozott vagy o ilyen baba, hogy minden mas jobban erdekelte? Igazabol az en kisfiam, ha erdekli amit csinalok, egesz sokaig figyel engem, pl mondokazok neki vagy hulyeskedek vagy furdes kozben tancolok neki mosolyog , nevet, kukucsnal is ha van kedve, bar azt is sztem hamar megunja, ha etetem pihiszekben, akkor is nez, de sokszor meg ha jatszik es szolok neki, akkor ram sem nez. De remelem csak kicsi meg vagy olyankor bele van merulve vagy nem tudja, hogy neki szolok vagy ilyesmi. De tegnap is tok elkezdtem aggodni, meg majdnem sirni is, m kimentunk az allomasra parom elé es az emberek szemebe nem is nagyon nezett, viszont vmelyik nap bevasarolni voltunk es egy hasonlo koru kislany tok nezett engem a masik sorbol. Neha megnyugszok, m latom, h figyel es kacag es stb, de neha bekattanok es annyira rosszul erzem magam ettol, de nem en iranyitom es teljesen elkezdek ujra aggodni😭de az is lehet, h velem azert olyan, m erzi rajtam, h feszult vagyok vagy aggodok, sirok neha, m teljesen magaba szippantott ez az egesz. Talan fel kellene keresnem valami szakembert, mar ezen gondolkodok. Esetleg, ha lenne idod irnal, h a gagyogas pl utana beindult e nalatok vagy o ilyen kis csendes maradt vagy hogy utana hogy alakultak a honapok nalatok? Nagyon koszonom, nagyon kedves vagy, h irtal💝
2023. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Irok
2023. ápr. 6. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!