Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben miben veszitek...

Ilyen időben miben veszitek haza a babát a kórházból?

Figyelt kérdés
Hosszú ujjú body, nadrág, pulcsi szettet készítettem össze. Nem lesz benne melege? Vagy hazáig pont jó? Vagy elég a rövid ujjú body?
2022. máj. 18. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen időben? Milyen időben? Egyik nap 26, hétágról süt, másnap 15 szakadó eső.

Nyilván az elsőben rettentően sok a pulcsi. De a bőrét védeni kell a naptól, így rövid ujjúban ne tedd a napra.

2022. máj. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen időben, mint ma. Mondjuk az is még több esélyes, mert országon belül is lehet eltérés. :D
2022. máj. 18. 07:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk jelenleg 13 fok van,szemetel az eső,és fúj a szél.Most én egy vékony overalt adnék a hosszú ujjú body,talpasnaci kombora,de lehet,hogy délután már sok lenne.A vékony overál az nyilván nem a téli bundás,hanem inkább egy vastagabb rugdalozonak felel meg.Sapit ne felejtsd el.Nem rosszindulatból írom,hanem mert én az első gyereknek elfelejtettem.
2022. máj. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Most én nem adnék rá pulcsit (csak ha vékony), de vékony sapit igen és betakarnám egy vastagabb textilpelussal. Itt nálunk. :)

Vagy hosszú body és hosszú rugi, sapi, plusz pelus és akkor felül lenne rajta 2 vékonyabb réteg. Mondjuk nálunk most kifejezetten jó idő van szerintem, az autóban meg főleg. Ott levenném róla a pelust.

2022. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!