Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kor után szűnik meg a...

6 hetes kor után szűnik meg a babák hasfájóssaga általában vagy később?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ahány baba annyi féle...... de van akinek 6 hét után már jobb volt? Iszonyat hasfajos a babam. Nem bír napokig kakilni,az orvos szerjnt minden rendben majd megtanul de minket teljesen kikeszit a szenvedese. Aludni 4 hete nem birunk,derjem mint a zombi ugy jar munkaba en pedig mar dadogva beszelek sokszor a faradsagtol.😔 Rettegek az ejszakaktol mert akkor fokozodik.
2022. máj. 18. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez sajnos abszolút babafüggő. Nem lehet tudni, mikor múlik el az a hasfájósság, ami miatt órákat ordít. Nekünk a Milumil komfort 1 tápszer segített, de kinek mi.
2022. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kakilni kb 6 hetesen tanult meg a babám, de a hasfájósság 3 hónapos koráig tartott :/ Infacol és Espumisan segített egy picit. Nem tudom, hogy szoptatod-e, de az is segíthet, ha nem fogyasztasz tejterméket.
2022. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos 2 hetes kora óta tápszeres mert nem volt tejem. Jelenleg a Milumil Pepti Pro Nutrat eszi de ez se segit. Ez a 4. tápszer amit próbalunk szegenynek.
2022. máj. 18. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy átlagban 6 hetes kortól 3 hónapos korig tart a hasfájós időszak.
2022. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jellemzően akkor kezdik és 3 hónapos korig eltart. Mar akinél jelentkezik. Kettőből egy gyerekem volt hasfájós, de ő brutál durván, 5 hónaposan is szenvedett és a hozzátáplálásnál is érzékeny volt, plusz refluxszal küzdött. Másiknak viszont semmi baja nem volt.
2022. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Majdnem 4 hónapos volt fiam mikor megszűnt. Mondjuk alvás utána se volt. 1,5 évesen kezdte átalud az éjszakákat. Hasfájás után jött a fogzás, szepa, mozgásfejfődés
2022. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos a kisfiam és még mindig fáj a hasa. De az igaz, hogy össze sem hasonlítható a kezdeti időszakkal, fokozatosan egyre jobb és jobb lett :) Viszont jött más, fogzási tünetek, mozgásfejlődés, most emiatt kelünk 100x.
2022. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 flora08 ***** válasza:
100%
Ezt sajnos nehéz megmondani. A fiunk is hasfájós volt, mindent kipróbáltuk, amit csak lehetett: pocak masszázs, ringatás, Espumisan, Infacol, meggymag párna. Milumil Pepti tápszert kapott (nem volt tejem), az legalább a kakiláson segített kicsit, de ugyanúgy puffadt. (Ez azt jelenti, hogy nem 5-6 hanem 3-4 naponta kakált.) Több helyen olvastam, hogy úgy múlt el a hasfájás, mintha elvágtág volna, mi inkább úgy tapasztaltuk, hogy fokozatosan jobb lett, háromhónapos korában már "csak" esténként jött a tipikus, hasfájós üvöltés. Négyhónapos korára múlt el teljesen. Rengeteget olvastam a témában, és sajnos arra a következtetésre jutottam, hogy csak enyhíteni lehet a fájdalmán (rengeteget sétáltunk vele, ringattuk) de elmúlni akkor fog, amikor kinövi 😢 Kitartás!
2022. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mi lányunk 6 hetesen kezdte a hasfájást, adtunk neki coli comfort cseppet attól valamivel jobb lett, 3 hónapos korában maradt abba.
2022. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!