Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teli pelusokat szoktatok...

Teli pelusokat szoktatok lemérni? Mennyi grammnak kell lennie egy üres és egy teli pelusnak?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki lemérte mérleggel, a pisis pelusokat?

2022. máj. 19. 16:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy mérem! Jó ég...
2022. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Te ugyanaz vagy, mi t aki a newborn pelusról kérdezte tegnap, hogy hány ml folyadék fér bele?


Honnan jön ez egyébként? Ki mondta, hogy mérni kellene?


Olyanról hallottam, hogy ideális esetben hány db pelust használ el egy baba egy nap alatt, de ez...


Miért? Kérlek, fejtsd ki, hogy miért foglalkozol ezzel!

2022. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
mennyi a maximum amennyit kibír az érdekel.
2022. máj. 19. 17:00
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Amíg ki nem folyik…:D ha bekakilt, úgyis minél előbb kicseréled, a pisi meg néha nekem akkor is kifolyik, ha nem szorítom meg pl eléggé, ha fél órája raktam fel, néha meg kibírja az éjszakàt.

Mérni felesleges, azt szokták ajánlani, hogy naponta legyen kb.6 pisis pelus.

2022. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
6,5 évnyi pelenkázás alatt összesen 1x mértem le, akkor is csak mert brutálisan nehéz volt és kíváncsi voltam... De már nem emlékszem mennyi volt
2022. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
Jelentve. Pisi pelusos fétises.
2022. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ez ugyan mitől fétises? Ezek szerint itt nem lehet pelenkázással kapcsolatosat feltenni? Mindenre kapásból rávágja valaki, hogy a fétises... Más kérdésénél is láttam már...
2022. máj. 19. 17:13
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

És szerinted mindig állandó a mennyisége a székletnek és a vizeletnek? Nagyon rossz irányból indultál el a pelenkázás terén. Az a baba lehet, hogy 3-4 órán át egyszer sem fog pisilni vagy kakilni, máskor meg egy órán belül fogsz háromszor pelenkázni. Ezt így nem lehet meghatározni, ahogy te szeretnéd.


Az ökölszabály, hogy kb 3 óránként nézz bele a pelusba és cseréld, ha szükség van rá. Nálunk az első hónapokban kb. 8-10 pelenka fogyott naponta. Volt, hogy több, volt hogy kevesebb ennél. Most 9 hós, az átlag napi 5-6.

2022. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

Míg volt baba mérleg többször is lemértem. Brutál mennyiségeket tudott pisilni. Kíváncsi voltam :D

A newborn 2es 220-240 között volt.

2022. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Figyi, szerintem ne akarj te belepisilni mert érhetnek meglepetések.
2022. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!