Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csináltok az üres fém...

Ti mit csináltok az üres fém tápszeres dobozokkal?

Figyelt kérdés
Kidobjátok? Én most keresgélek a neten, hátha van akinek nincs szüksége már rá... Vagy felhasználjátok?
2014. dec. 12. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
En kidobtam oket,de mar masfajta tapszert eszik,igy banom....egyet tartottam csak meg abban tartom a mostani tapszeret.
2014. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nevelőanyám kapott rengeteget,tároló dobozokat csinált belőle decoupage-al vagy hogyan kell írni. Nekem három darab maradt,evőeszközöket tárolok benne.Dobtunk is ki,mert már nem fértünk tőle.
2014. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Férjemnek van egy műhelye itthon, beletette a szögeket, csavarokat stb. Én apróságokat tettem bele a konyhában, kamrában.
2014. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én abba tartom a spájzban a dolgokat, liszt, cukor, porcukor, kakaó stb stb. helytakarékos, jól néz ki, és maximálisan zár. milumil pepti-s dobozról van szó.
2014. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Adtam a bátyámnak, ő horgászfelszereléshez apró bigyókat tart benne.

Apósom csavarokat, szögeket, szir-szarokat.

Itthon abban van az aszfaltkréta, zsírkréta, ceruzák, de ilyenben gyűjtöm a műanyag kupakokat és kimerült elemeket (az oviban pénz lesz belőle). Műanyag evőeszközök, filteres tea,

Adtam be a bölcsibe, ott szintén ceruzát, ilyesmit tárolnak benne. Oviba is vittem be, szintén erre a célra, ott gyöngyöt, ecseteket, festékeket tartanak benne.

2014. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És nincs vkinek feleslegben? Szivesen átvenném.
2014. dec. 12. 20:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2014. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak egyet kaptam bevontam dekorgumival. Aprobb játékoknak.
2014. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Huuu mi most dobtunk ki egy csomot. Ott tornyosult a konyha egyik sarkaban es nagyon zavart. De meg mindig van, ha gondolod... De ez nem a muanyag doboz, hanem a fem Lactogen Harmony-s.
2014. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Rengeteg dobozunk van, odaadom szívesen. :)

2014. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!