Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak szerintem gàz, ahogy...

Csak szerintem gàz, ahogy Párom viselkedett velem? Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Elmentünk vendégségbe, kertipartyra. Ő hátra ült a haverokkal én elől maradtam a babàval és 2 percenként szó szerint mindenért odakiabàlt. “Szívem tedd arrébb az árnyékba a gyereket”( akkor sütött oda pont a nap. )Le rúgta a zokniát, már hajoltam le, hogy visszahúzzam”szívem lerúgta a zoknit, észrevetted?” “Ne úgy tedd alá a pokrocot, inkább keresztbe. “ nem akartam mindenki előtt vitázni, de majdnem elbőgtem magam, kétszer is, totál azt éreztem, hogy az idegeneknek úgy jön le, hogy analfabétaként vagyok kezelve, és alkalmatlan vagyok az anyasàgra, pedig 0-24ben én vagyok vele a mindennapokban én oldom meg a dolgokat. Ha nem szólt be a 2-3 óra alatt 30* egyszer sem.
2022. máj. 22. 19:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Te választottad. Egyenként nem reagalod túl. Valóban gáz.
2022. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

de miért nem szóltál vissza neki? nem kell bunkót csak hogy leessen neki meg a haveroknak is.


a ti kapcsolatotok az esetek többségében ilyen elnyomó?

2022. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem akartam a “közönség “ előtt, mert úgy éreztem úgy mèg inkább tèma lenne, ha “beleállok” inkább úgy tettem előttük, mintha mi sem történt volna.
2022. máj. 22. 19:18
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
szóval elnyomó, igen. kellemetlen. utólag és otthon vagy a neten már hiába puffogsz
2022. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, de hogy tudsz összejönni egy ilyen gyökérrel és még gyereket is szülsz tőle? Én már a helyedben agyonvágtam volna, mivel a gyerekkel nem foglalkozik, de azért bele ugat, hogy mit nem csinálsz jól.

"nem akartam mindenki előtt vitázni"

Nem kel vitázni, de azért megmondhattad volna, hogy csituljon le. Vagy miért nem hagytad rá a gyereket, ha ő jobban ért hozzá? Te meg addig szórakoztál volna a csajokkal.

2022. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Ő nem a párod hanem az urad a leírás alapján.
2022. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is gáz ,igen. De én felálltam volna, kezébe "nyomtam " volna a gyereket és töltöttem volna magamnak egy finom italt ,majd csatlakoztam volna a hölgy barátokhoz a kerti partin. ☺️ Ezzel is jelezve / célozva , te ügyesebb vagy nálam. Innentől amíg a buli tart ,tiéd a baba. 2 perc után adta volna vissza ,és egy mukkot sem szólt volna. Nincs vita ,veszekedés. Elbőgni sem kell magad. Csak határozottan! 😉 Később is szükség lesz majd rá.
2022. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Én ilyenkor atpasszolnám a gyereket. Otthon megbeszéltetek?
2022. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, ledöbbent hogy ő nem érti, és észre sem vette magàt.
2022. máj. 22. 20:06
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Én ilyenkor nőiesen, csak annyit mondok kuss.
2022. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!