Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bánt, ahogy a testvérem...

Nagyon bánt, ahogy a testvérem viselkedett az esküvőnkön. Szóljak neki erről utólag? Vagy ha akkor nem mondtam semmit, már ne?

Figyelt kérdés

Júliusban tartottuk, azóta vissza-visszatér ez nekem.


Már azzal kezdődött, hogy ő más koszorúslány ruhát szeretett volna, mint a többiek. A ruhák elől zártabbak voltak, ő mindenáron egy mélyebben dekoltáltat akart, de mondtam, hogy én egyforma ruhákat szeretnék és amúgy az is nagyon jól állt rajta. Végül belement, hogy akkor legyen egyforma. Az esküvő előtt odaadtuk mindenkinek a ruhákat, majd az esküvő napján kiderült, hogy ő a felső részét átszabatta olyanra, ami neki tetszik...

A szertartás után a koszorúslányok átöltöztek, ő olyan ruhát vett fel, amivel egyértelműen "túlöltözött". Lehet, hogy én vagyok a háklis, de sok képen olyan, mintha ő lenne a menyasszony és ott is kérdezték a barátnőim, hogy itt lesz majd még egy esküvő az este folyamán, vagy mi?

Egész este parádézott, hogy rá figyeljenek, aztán hajnalban, mikor már kevesebben voltunk, összeszedte a csapat egy részét, hogy ők mennek napfelkeltét nézni. Mondtam, hogy menjünk akkor mindannyian, erre hogy jajj ennyi embert ő nem akar oda.

Utólag az is kiderült, hogy csókolózott egy barátnőmnek a párjával is az este folyamán.


Utána mi nászútra mentünk, próbáltam ezeket elfelejteni, de igazából nagyon bánt, hogy akkor is miatta főtt a fejünk.


2021. aug. 17. 08:41
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%
Az írásodból nekem az derül ki, hogy igazából már az esküvő előtt tojt a fejedre. Semmibe vette a koszorúslány ruha kérésedet. Utólag persze megmondhatod neki, hogy úgy viselkedett az esküvődön mint egy K,de valószínűleg nem fogja meghatni.
2021. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
90%
Utólag már semmit nem érsz el vele sajnos.
2021. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
86%

En nem beszelnek vele, vagy latvanyosan flegma lennek. Es majd akkor, mikor rakerdez, hogy mi van, mind ugyanezt elmondanam neki.

Tuloltozte a menyasszonyt, atszabatta a ruhat, mikor megigerte, hogy nem, es raadasul keresztbe tett egy kapcsolatnak a te eskuvodon. Ez nyilvanvalo gusztustalansag, kozpontban levés.

Meg eleve ez a napfekelte nezes is. Konkretan fogta volna a fele lakodalmas nepet, es azokat elvitte volna a te eskuvodrol egyeni programozni? :D

Halál gáz. Lehet csak nekem. De ilyen dolgok a mi családunkban nem szokasok. En mar a naszut utan kiosztottam volna a fenebe.

Nalunk is volt olyan az eskuvon, aki paradezott, de ferjem mar ott leallitotta.

Az ilyenekkel nem art elovigyazatosnak lenni, mert elobb utobb a fejedre nő.

2021. aug. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
92%
Magad miatt mondd el. Hátha megnyugszol majd
2021. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
23%

"A szertartás után a koszorúslányok átöltöztek, ő olyan ruhát vett fel, amivel egyértelműen "túlöltözött". Lehet, hogy én vagyok a háklis, de sok képen olyan, mintha ő lenne a menyasszony és ott is kérdezték a barátnőim, hogy itt lesz majd még egy esküvő az este folyamán, vagy mi?"

Tudom megragadom a lényeget: de a barátnőid nem ismerték fel a hugodat, vagy mi? Merthogy elvileg a kis ruhájából következtettek erre.

szeretem az ilyen szidjunk valakit kérdéseket és elhiszem, hogy alapja is van valamennyi, de azért rendesen túl van tolva, a töredékét nem tűrte volna el a legtöbb ember, elsőként anyátok (oh, jajj, biztos 2 éve temettétek, fájó pontra tapintottam) elrendezte volna úgy a tesódat, vagy bármelyik empátiával bíró nőrokon, hogy a lába nem éri a földet, ha már te némán, áldozatként tűrted.

nem melleselg a földön a legjobban kell gyűlölnie azt az embert, akivel ilyet megtesz, ez esetben ez nyilván eddig sem volt titok és minek hívtad meg.

mert azt ne mondd, hogy ilyen a valóságban létezik és egy normálisan funkcionáló családban, ahol a testvérek nem gyilkolják nyíltan egymást, valaki ilyet a nővérével megtesz, pláne annak az esküvőjén és még csak senki nem is szól semmit, csak aasszisztál hozzá készségesen.

Mindegy, lehet lepontozni, de hogy itt a gyakorin már egy orrfújást is tüdőbajként ad tovább a legtöbb kérdező (mesélő?), az hótziher, mindig minden annyira túl van tolva és kiélezve, túldramatizálva, ahogy az a délamerikai szappanoperákban szokott csak lenni.

A felbőszült netnépe meg beáll vígan anyázni és szitkozódni a nyilvánvalóan erősen sarkított és tökéletesen eltúlzott (gyakorta egyáltalán nem valós) sztorikban, ahol kizárólag gonosz mostohák, pszichopata férjek, féltékeny sógornők, nárcisztikus rokonok és egyebek a főszereplők, normális ember még a kanyarban sincs.

Tényleg nem unja senki a meséket olvasni?

2021. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
94%
Ha úgy érzed, hogy te megkönnyebbülnél tőle, akkor nyugodtan mondd el neki, ami a szívedet nyomja.
2021. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
41%

Ha nyomja a lelked akkor mondd meg neki a magadét de egyébként már úgymond mindegy mert lement már az esküvő.

Nincs párja gondolom és azért próbált ott pasizni de pont az esküvőn és pont olyannal akinek van barátnője?

Nem tudom,szerintem kéne neki valaki és akkor nem viselkedne így.Lehet kicsit irigy rád de ezt nem rosszból írom félreértés ne essék

2021. aug. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
83%

"Tényleg nem unja senki a meséket olvasni?"

Te sem. Regényeket vagy képes írni róluk. :)

2021. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
12%
Esetleg képek nincsenek?
2021. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
4%

"Lehet kicsit irigy rád de ezt nem rosszból írom"

Hogyhogy nem rosszból?

2021. aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!