Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bunkóság a részemről hogy azt...

Bunkóság a részemről hogy azt érzem nem való nekem az apaság?

Figyelt kérdés

Egy két éves kisfiam van,de egyre jobban érzem azt hogy nem való nekem az apaság. Ahogy nő egyre több a probléma vele egyre több odafigyelést igényel, én meg egy húzós nap után nem mindig érzem azt hogy ahhoz kedvem lenne hogy vele foglalkozzak, legutóbb is annyira fáradt voltam hogy elaludtam játék közben vele.

Feleségem aki otthon van vele sokkal jobban bírja a strapát.

Múltkor felhozta hogy lesz e kistestvér én meg őszintén elmondtam neki hogy én nem szeretnék több gyereket mert ez az egy is nagy felelősség számomra, hogy megadjak neki mindent és próbáljak jó embert faragni belőle. Nem érzem azt a varázst amiről pár haverom beszámolt hogy mennyire örülnek hogy apák.


35/F


2022. máj. 30. 17:15
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
79%
Jókor jut eszedbe.
2022. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez ezen a ponton nem érdekes. Megcsináltad, itt van. Nem kérte, hogy legyen. Nem tetszik? Nem neked való? Az apaság nem egy rossz munkahely vagy egy kinyúlt farmernadrág. Nem varázslatos? Szarok rá. Egy gyerek életéért vállaltál felelősséget, amikor elmentél és megfogant. Innentől kezdve te már csak a MÁSODIK helyen vagy! Majd amikor NEKI mindent megadtál, akkor lehet nyavajogni a pszichológusnak, hogy egy seggfej vagy. De csak UTÁNA. Előtte APA vagy, akár tetszik, akár nem.
2022. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Szerintem ez így korrekt, mikor nem volt gyereked nem tudhattad ez mivel jár. Most már tudod és nem akarsz többet.
2022. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
80%

Az bunkóság, ha a feleségedre hagyod a gyerekkel foglalkozást, mert "neked nem való". Ez egy meglévő kötelesség, nem bújhatsz ki.


A második gyerek már más tészta. Ha a feleséged szeretne, akkor nehéz kérdés, hogy mi legyen. Ott nincs már tökéletes megoldás.

2022. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Bunkóság a részedről. Azért van lelkiismeretfurdalásod miatta, mert az.
2022. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
93%

A felesèged sem bìrja jobban, csak neki muszàj. Utàlom, amikor nèha ezt mondja a fèrjem, ha èn nem csinàlom, senki nem fogja.


Jò, hogy beismerted magadnak, innen lehet ezt formàlni.

2022. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
71%
Ha már ezzel sem tudsz mit kezdeni, minek 2? Elég egy ember életét hazavágni, nem gondolod?
2022. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Mint említettem felfogom nevelni de azért miért kell a torkomnak esni ha azt merem mondani hogy többet nem szeretnék miért kötelező hogy két gyerekem legyen? Mert erre a párom se tudott válaszoni.
2022. máj. 30. 17:25
 9/44 anonim ***** válasza:
30%
Senki nem kényszerített kést a torkodhoz, te magad döntöttél úgy hogy önző mód belerángatsz valakit az életbe. Akkor most viseld a következményeit. A gyerek nem tehet arról hogy megszületett, és cserben hagyni azt, aki meg miattad került ebbe a helyzetbe, rohadt nagy bunkóság.
2022. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
92%
Bunkóság-e vagy nem, nem ez a lényeg. A lényeg az, hogy hiába érzed, hogy nem neked való, te már apa vagy és ezen nem lehet változtatni. Szóval szedd össze magad és ne aludj be játék közben, hanem figyelj oda a gyerekre. De több gyerek akkor tényleg ne legyen.
2022. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!