Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan jelzi 11 hónapos...

Hogyan jelzi 11 hónapos babátok, hogy éhes/szomjas?

Figyelt kérdés
Megvárjátok, amíg jelez, vagy bizonyos időpontokban kap enni/inni?

2022. jún. 1. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Bizonyos idöpontokban kap enni. 11 honaposan ha meg vartam amig nagyon ehes lesz es jelzi sirassal akkor katasztrofa.volt. Most 17 honapos jobban kommunikal, mondja hogy papi de nem mindig.
2022. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az evés az időpontokhoz volt kötve, de általában jól evett, úgyhogy nem volt gond a következő étkezésig. 7-8 között reggeli, 10-kor tápszer, 12 ebéd, 3-kor tápszer, fél 6 uzsi/vacsi, fél 9 tápszer volt a menetrend. Az itókás üvege meg kint volt a nappaliban egy helyen, ahol elérte (kapaszkodva járt) és mindig ivott, ha szomjas volt, meg ha eszembe jutott, én is kínáltam.
2022. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! : )
2022. jún. 1. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Napközben nem várom meg, hogy jelezze - max. séta közben szól, hogy rágcsálna valamit - hanem hasonló időpontokban próbálom adni neki a reggelit, ebédet, uzsonnát. Éjszaka kiabál, ha éhes, hogy "hamma".
2022. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!