Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ml tejport iszik 11...

Mennyi ml tejport iszik 11 honapos babatok estere lefekves elott ugy hogy kibirja szinte reggelig ?

Figyelt kérdés
Elotte vacsi is van? Ha igen akkor mennyivel elotte es micsoda?
2021. okt. 12. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Altatáshoz 210 ml víz plusz tápszer az adagja de nem mindig issza meg az egészet. Ha csak 50-60 ml-t iszik azzal ugyanúgy kibírja, mintha az összeset megissza. Előtte 6 óra körül kap gyümölcsöt magában vagy keksszel, esetleg búzadarával keverve vagy 1 babapudingot vagy túrókrém gyümölccsel.
2021. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Kb. 260 ml tápszert ivott ennyi idősen a lányom fél 8 körül. Előtte fél 6-6 körül evett felvágottat, sajtot, péksüteményt, virslit, ilyesmit. Most 13 hónapos, ugyanígy eszik és alszik este fél 8-tól reggel 7-ig.
2021. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Igaz enyém anyatejes, de akkora gyereknek már kell a vacsora. Nem elég neki a folyadék.
2021. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%

Nekem már szilárdabbat evett vacsira,amellé ha még kért akkor egy kis pizsama hamit adtam (sűrűbb tápszernek felel meg,illetve tejitalra szoktunk át 12 hónapos kortól).


Egy kis kenyeret vajjal vagy valamilyen vajkrémmel/sajtkrémmel/májkrémmel/lekvárral/gyümölcs jammel,gyümölcsöt,tejbegrízt,házi pürét (éjszakára banánt sose adtam,neki fájt tőle a hasa),vagy ha maradt az ebédből akkor volt hogy abból adtam még egy kicsit.

Mindig amit hajlandó is volt megenni.


Nem tápszereztem 11 hónaposan annyit,mert az már neki nem igazán elegendő tápanyag.Jó,jó,de nagyobb szükség van a vegyes étrendre és a "szilárdra" :)

2021. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!