Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tegyek mindenkivel...

Hogyan tegyek mindenkivel jót, hogy mindenki ugyanannyit lássa a kislányomat?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve költöztem el a szüleimtől. Eleinte külön akartam menni férjem szüleitől de elfogadtam hogy ott kell élnünk egy ideig, mivel engem terhesség alatt elküldtek a munkahelyemről próbaidő alatt. Anyagiak miatt így ott tudtunk berendezkedni. Ők kezdetektől fogva napi szinten részesei az unokájuknak és nagyon sokat segítenek a kislány körül. Szüleimhez heti egyszer tudunk hazamenni hétvégén max másfél 2 órára. Nekem nincs autóm és vezetni is elfelejtettem már így marad a hétvége de akkor se szoktunk minden héten mivel van hogy 2 hetente megyünk. Eleinte etetésre mindig vissza kellett érnünk de most már párszor ott etettem meg. Viszont délután alszik már nagyot délelőtt nem nagyon így nehéz összeegyeztetni mikor jó neki ha hatavisszük. Szüleim viszont nagyon szomorúak mivel ők nem tudnak nagyon részesi lenni az unokájuknak . Párszor eljöttek hozzánk de jobban szeretik ha mi megyünk. Én szeretném ha jobban megismernék a kislányt de így nagyon nehéz összehozni hogy neki se boruljon fel a napirendje. Tudom hogy ez így nem jó és tök jól elvannak vele ha hazamegyünk . Az is a baj hogy amióta megszületett nagyon keveset tudtam kimozdulni max sétalni viszem el. Régen többet jártunk haza ide oda. Ti hogy oldjátok meg ha ilyen helyzetben vagytok?
2021. jan. 19. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, mi akadályoz abban, hogy ott etesd/altasd?

Mennyire laknak távol? Busszal nem tudsz átmenni?

2021. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira akarják látni, akkor nem lesz kényelmetlen elmenni hozzátok. ha mégis az, akkor nem akarják eléggé
2021. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Mi az hogy jobban szeretik ha ti mentek...nemár.

Ezzel csak maguknam adnak egy kifogást kb.

2021. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A szüleidnek és neked is tudomásul kell venni, akivel együtt éltek, az része az életeteknek. Aki távolabb lakik, annak sosem tudod ugyanazt megadni.

Ha elköltöztök az anyóstól, ő sem tud majd annyit lenni az unokájával, mint most.

Neked kell eldönteni, mennyit tudsz menni .

2021. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem vagytok ott egész nap, ha mentek? Nem is értem miért nem lehet ott megetetni? Tuti első gyerek, de azért kicsit lehetnél rugalmasabb. Ha anyatejes bárhol tud enni, ha tápszeres akkor forró víz kérdése csak. Egy baba pedig bárhol tid aludni is, nem kell felborítani a napirendjét. És valóban ha kíváncsiak rá, mennének.
2021. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de nekemnez ilyen mű dramanak tunik minden irányból. Te is tudnal menni de nyilvan meg van a sajat kis eletetek ott es ok is ugyna igy vannak ezzel. Sztem egyikotok sem akar igazan tobbet talalkozni...
2021. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem értem az okát, hogy miért kell otthon altatni a gyereket. Plusz miért nem alszotok ott?? A gyerekek tök rugalmasak, semmi nem lesz, ha néha másmilyen a napja, itt te vagy az, aki túl merev. Plusz jöjjenek ök többet, ha olyan szomorúak.
2021. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináld úgy, ahogy nektek jó. Nem attól szereted a szüleidet, hogy stopperrel méred, mennyi időt töltesz a babával itt meg ott.
2021. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!