Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8 hetes kismama vagyok!...

8 hetes kismama vagyok! Tegnap elkezdtem fájdalom nélkül enyhén vérezni. (Pici csík a betéten, vagy pisiliskor a papiron. ÉjsÉjszaka egyáltalán nem volt. ) Járt már valaki így? Nagyon aggodom! Orvosom csak csütörtökön lesz.

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Menj a legközelebbi szülészeti nőgyógyászati ambulanciára azonnal, bár ha annyira aggódnál már gondolom indultál volna.. Nem?
2019. dec. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Mindkét terhességemnél. Az első dolgom az volt, hogy elinduljak a kórházba.
2019. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz orvoshoz menni, legalabb pihenj, fekudj sokat, es legalabb hivd fol, hatha mond valamit telefonon.

En hasonlokeppen veteltem el, de ennel azert komolyabb verzes volt. DE anyam is hasonlokeppen jart velem, es megis itt vagyok. Nekem annyit mondott az orvos akkor, hogy sokat tenni nem tudunk, szedjek progeszteront es bizzunk a legjobbakban. Szurkolok nektek!

2019. dec. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!