Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló anyukák ti hogy...

Egyedülálló anyukák ti hogy oldjatok meg a babát ha orvoshoz kell menni?

Figyelt kérdés
7 hetes lesz a babám és mennem kell nőgyógyászhoz 6 hetes kontrollra... Nem tudom kire hagyni. Mennyire gáz, ha vizsgálat alatt betolom babakocsival? Nyugodt egyébként, nem hinném hogy baj lesz vagy sírna. De a doki nem fog beszolni hogy miért hoztam?
2022. jún. 4. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Beviszed magaddal. Az asszisztens addig foglalkozik vele.
2022. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodtan be tudod vinni.

Mondhatod, hogy nem tudtad kire hagyni, de felesleges

2022. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Semennyire. Láttam anyukát, aki 3 kicsivel volt, a kisebb még babakocsiban és úgy ment be a rendelőbe a nődokinál.
2022. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Én is vittem magammal, és volt annyira rendes az asszisztens hogy előre engedett (csúszás volt a rendelésen, időpontra mentem), nem kellett kivárni az előttem lévő 4 embert. Addig a pár percig amíg bent voltam elgügyörészett vele. Vidd nyugodtan, és ha úgy érzed told be magaddal a vizsgálóba.

Később vittem magammal más rendelésre többször is, bőrgyógyászatra, traumatológáira, sebészetre, szemészetre, házidokihoz, senki nem szólt be miatta, mindenhol kedvesek voltak.

2022. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt bebiszitterem, így rá hagytam. De ilyen picit valószínűleg beenged az orvos.
2022. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán vidd magaddal. Ebben a korban nagy eséllyel úgyis aludni fog, ha meg nem azt a pár percet mindenki kibírja. Otthon mégse hagyhatod..
2022. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem babakocsival, az öltözőben hagytam ami ugye a vizsgálóból nyílik és belül zárható és az ajtót nyitva hagytam.

Végig aludta egyébként.

2022. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egyedülálló, így nem volt gond kire hagyni, de a doki asszisztense még meg is lepődött hogy miért nem vittem a babát.

Szóval szerintem sokan viszik magukkal.

2022. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En mindharomszor vittem.


1.messze volt a doki es surun kellett szoptatni.


2.egyedulallo voltam, mindenhova jott velem


3. (2.) ferjem dolgozott, emiatt nem vett ki szabit.


De az a tapasztalatom h bizonyos orvosoknal teljesen rendben van az is h elviszed megmutatni a 6hetesen.

2022. jún. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, igen, tényleg, a dokim ki is jött egy percre megnézni a picit, mivel ő volt a szülész orvosom is. Beszéltünk pár percet a szoptatásról is, szerintem is van aki kifejezetten örül neki hogy láthatja mi lett picurkából akinek segített világra jönni.
2022. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!