Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló szülők, hány...

Egyedülálló szülők, hány gyereketek van és hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Hogy néz ki egy napotok, mennyit tudtok pihenni, mennyi pénzből éltek?

Mit mondtok, visszacsinálnátok, vagy a nehézségek és a szakítás ellenére megérte?


2018. nov. 23. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy és simán megoldottam. Rendezett napjaink voltak, elég pihenés jutott és a pénz is megfelelő volt.

Ha előre tudtam volna, hogy egyedülálló anya leszek, nem lettem volna terhes. Hogy megéri e, az egy érdekes kérdés. Az sosem éri meg, higy egy gyereknek nem tudod a maximumot biztosítani, márpedig ha nincs apa, akkor sosem lesz maximális, amit kap, hiszen csak tőlem kapja.

2018. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 gyerek. Nem volt nehéz mert amig együtt laktunk se csinalt semmit apuka igy valtozás nem volt. Viszont sokkal nyugodtabbak lettünk, a gyerekek is hálásak a döntésért (már kamaszok). Szabadidőm nincs sok ugyan de elvagyunk. Láthatásra menni ritkán hajlandóak igy meg az a kis szabadidőm sincs. De jól megvagyunk, 450e kb a havi bevétel ami összejön.
2018. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!