Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A jó idő beköszöntével ki...

A jó idő beköszöntével ki hogy foglalja le egész nap a babáját otthon az egyre melegedő lakásban?

Figyelt kérdés
Mi minden nap mentünk ebéd után kifelé, bevásárlás, séta, amit szeretett is, de a melegben nyilván nem tudunk már menni. Viszont így meg egy idő után nyűgös itthon, de aludni nem akar.
2022. jún. 7. 05:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Célszerű lenne változtatni a napirenden. Minél melegebb volt, annál korábban mentünk. Volt hogy reggel 7-kor kezdtük a sétát és 10-re bent is voltunk.

Még a bölcsikben is van nyári napirend, amikor sokkal korábban levegőznek.

2022. jún. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Mi is ezt csináljuk: korábban elindulunk, szinte még reggel.
2022. jún. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Most megyünk ki a lányommal, bár ő már nagyobb. Kb fél 10-ig leszünk mint, délután pedig olyan 4-5 körül szoktunk kimenni.
2022. jún. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem azt kérdezte, mikor mentek el otthonról, hanem hogy mit csináltok a meleg lakásban 🤦‍♀️ Amúgy mi ugyanazt, mint máskor, amit a gyerekek szeretnek. Ebben a lakásban nincs klímánk, léghűtővel próbálom kicsit hűteni a lakást.
2022. jún. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanazt csináltuk, csak máskor. Reggel, max 11-ig voltunk kint és este 6 után még egy órát.
2022. jún. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

"Nem azt kérdezte, mikor mentek el otthonról, hanem hogy mit csináltok a meleg lakásban 🤦‍♀️"


Zsenike, azért nehéz lefoglalnia bent, mert nem viszi ki, így "nem fárad el". Még egy babakocsis gyerekre is igaz, hogy jobban leköthető bent, ha volt eleget kint.

Azaz, ha kiviszi máskor, probléma megoldva.

Szívesen

2022. jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen melegben ,reggel kint vagyunk. 10-11ora felé bent.

Játék ,ebéd ,mikor még picik voltak ,ebéd utáni alvás.


Aztán mikor felkeltek 2,3 felé ,uzsonna ,kis játék. És 5 óra felé mentünk ki. Tehát olyan nagyon sok üres órát nem töltöttünk bent.


Mennyi idő a baba ? Úgy ha tudjuk a korát ,könnyebben tudunk abban segíteni ,hogy miket lehetne csinálni.☺️

Mert én hiába írom azt ,hogy tarsasozunk bent ,vagy festünk, kinect-ezunk. Nyilván egy babával más a helyzet.

2022. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7.5 hos. Még nem kúszik, így gyakorta hason felmergesedik. Nehéz így lekötni.
2022. jún. 7. 08:38
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én 7 hónaposom gyakorlatilag egész nap lefoglalja magát és engem is. Kúszik, mászik, bútorokon felkapaszkodik, én meg rohanok utána egész nap, mint egy hülye 😄.

De egyébként szoktam itthon babahintába tenni, könyveket nézegetni, lapozgatni vele, mindenfelé csörgőzörgő játékokkal játszani, imádja pakolászni a színes dolgokat (pl. kávékapszulákkal tök jól leköti magát, állandóan kiborítja a dobozból és matat velük). A hozzátáplálás is kész program nála. Igazából nekünk nagyon gyorsan elmegy a nap.

2022. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

6-os, zsenikém a szövegértést gyakorold. Szívesen.

Kérdező, van erkélyetek? Ha igen, akkor egy minimedencét is ki tudsz neki tenni, az én gyerekeim nagyon szerették amikor ilyen picik voltak 🙂

2022. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!