Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka, hogy valaki...

Mi lehet az oka, hogy valaki 2 különböző márkájú/fajtájú pelenkát használ nappalra és éjszakára?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm mondta a múltkor, hogy nála éjszakára Pampers pelenkát kap a baba, nappalra meg dm-eset. Nem kérdeztem tőle, miért így csinélják, majd megkérdezem legközelebb. De felmerült a kérdés, hogy vajon milyen okai lehetnek, hogy nem azonos márkájút tehát nem ugyanolyat használ valaki nappalra és éjjelre?

Van esetleg itt olyan, aki eltérőt használ nappalra/éjszakára, vagy valami más szisztéma szerint? Mely márkákat, és milyen okból?



2022. jún. 7. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Más kapacitás, más nedszívás.

Estére kell a nagyágyú, nappal meg gyakrabban cserél, így elég az olcsóbb.

2022. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nappal gyakrabban cserélek pelenkát, esélye sincs túlteljen, emiatt jó nappalra az olcsóbb is, éjszaka meg nem szeretek ágyneműt cserélni, gyereket öltöztetni, ezért a bevált, jobb minőségűt használom. Nem nagy spórolás, de ha tudok egy fagyit vagy valamit venni a gyerekeknek a különbözetből, már megérte
2022. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt csináljuk, és amiatt, amit az 1-es is írt. Bár én akkor is pamperst adok rá, ha valahova hosszabb útra megyünk, pl autóban, és nem örülnék, ha közben a telepisilt pelenka bemondaná az unalmast.
2022. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
de ha az olcsóbból többet használsz, akkor hol spórolsz?
2022. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
4, ott, hogy a drágább pelusban se aszalnám nappal tovább csak azért mert többet bír.
2022. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel éjjel nem akartam cserélni, vagy lehetőségem sem volt, így a nagyobb kapacitású drágábbat vettem èjjelre.

Nappal meg har cserèltem az olcsóbb is aimán elég volt.


Ennyi

2022. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Mi is így csináljuk, de mi az éjjszakai átázások miatt. Nappalra az a sima "tépőzáras" pelenka van rajta, éjjelre meg az a bugyipelus amit csak fel kell húzni. Nagyon sokat forgolódik éjjel és a tépőzárassal mindig átázott, a bugyipelus bírja.
2022. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fura ez a kérdés, nem egyértelmű? 🤷‍♀️
2022. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A pampers drágább felesleges napalra, mert cserélgetem amikor kell, de éjszakára kell a pampers mert nálunk csak abból nem folyik ki, vagy ritkábban mint a többi pelusból.
2022. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
4. Ott, hogy nappal a drágább pelenkát is ugyanannyit cserélném, mint az olcsóbbat.
2022. jún. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!