Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hónaposan milyen játékai...

8-9 hónaposan milyen játékai voltak a gyerekednek?

Figyelt kérdés

Mik azok a baba játékok amiket ilyenkor már inkább elraktál?Csörgőkkel ilyenkor még játszott?

Borzasztó sok játéka van a fiamnak (állandóan veszik a nagyszülők, meg egy időben sajnos én is többet vettem mint kellett volna), szeretnék szelektálni, mert jelenleg csak a millió játék között unatkozik. Mi az ami ebben az életkorban tényleg hasznos?


2022. jún. 9. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol a nem jatek - jatek. Konyhai ures dobozok, vizes palack, krumpli, repa, konyveket szerette hajtogatni, nezegetni, kockak, Mega blocks, labda, cellux guriga, fiokbol ki be pakolas.
2022. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Zörgő, csörgő rágókak, lényeg hogy hangja legyen vagy guruljon. Én adományboltban,bolhapiacon veszem ezeket úgyis pár hét múlva megunja.
2022. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
15 hónapos de még mindig érdekesebb bàrmj mint ami szàmàra lett kitalàlva. A szappanadagolótól elkezdve, a telefontöltőn keresztül a porszívóig. Kb a könyvei az egyetlenek amivel huzamosabb ideig lekötöm, ha mesélek nézegetjük.
2022. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bikbul kugya, nagyon szerették egymást. Csak aztán szegény Cézárt elkelett altatni, betek volt már.
2022. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!