Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korától lett...

Hány hónapos korától lett bébiszittere a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Aki esetenként vigyáz rá pár órát, hogy el tudj pár dolgot intézni, vagy a pároddal menni vacsizni. Főleg olyanok válasza érdekel, aki nem rokonra bízta a gyerekét, mert távol laknak tőle mind
2020. aug. 16. 22:31
1 2
 1/11 Derjaderja ***** válasza:
74%
5 hónaposan, heti 1x4 óra nappal (este az enyém anyafüggő).
2020. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Addig nem volt bébiszitterunk, amíg a gyerek nem tudott értelmesen beszélni. Soha nem bocsátottam volna meg magamnak, ha esetleg bántotta volna egy idegen, és a gyerek nem tudja elmondani, vagy kifejezni a bébiszitterrel kapcsolatos (esetleg negatív) érzéseit.
2020. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez annak számít, akkor a nagy 3, a kicsi 2 éves volt (ez így egyszerre), amikor először vigyáztak rájuk a szomszéd kamaszlányok. Kb félévente egyszer pár órára fogjuk őket megkérni.
2020. aug. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 evesen
2020. aug. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Soha
2020. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aki soha, annak a család tud segíteni? Vagy amióta gyereke van soha egy percre sem volt kettesben a párjával?
2020. aug. 17. 08:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Hat konkretan bebiszitterte soha nem hagytam de nekem anyukam sokat vigyaz a babara. Persze o is dolgozik tehat nem mindennap v ilyesmi, de barmikor meg tudom vele beszelni h mondjuk hetvegere mi had menjunk el pihenni egyet. V had menjek el edzeni es akkor vigyaz ra addig. Meg ilyenek. Mikor 1,5 honapos volt a baba akkor mentunk el eloszor 1 ejszakara es anyaval volt szoval hamar elkezdtuk szoktatni ehhez. Bebi szitter nekem vhogy nem szimpi de konnyu igy mondani h anyukam segit es rabizhatom a picit ha nem lenne igy lehet enis elgondolkoznek rajta.
2020. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pontosan, akinek ingyen segít egy családtag, az könnyen ítéli el azt, akinek semmi segítsége és mégis vágyna kis szabadidőre.
2020. aug. 17. 11:41
 9/11 Derjaderja ***** válasza:

Hát nekem raadásul munkavégzéshez kellett a baby sitter, mégis vki elitéli.

Nem kell ezzel foglalkozni, nem tartozol másoknak magyarázattal.

2020. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Idegenre kb 4 éves kortól. Ugyanúgy vagyok vele mint valamelyik előző hozzászóló, nem bízom idegenekben.
2020. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!