Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szeretne sok anyuka...

Miért szeretne sok anyuka inkább fiút mint lányt? Az anyukák tényleg a fiúgyerekeket, az apukák a lánygyerekeket szeretik jobban?

Figyelt kérdés
2022. jún. 9. 14:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Én tényleg fiút szeretnék, de nem tudom megindokolni miért. Talán mert a körülöttem lévő lány gyerekek mind rettentően hisztisek.
2022. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ilyen általánossag nincs, apukák és anyukák közt is van aki kisfiút, kislányt képzel el inkább. De normális esetben bármilyen lesz örülnek és teljes szívvel várják. Egyébként én azt vettem észre, hogy talán többen szeretnének lányt, inkább azért mert jobban lehet vele "divatozni" ami van akinek fontos hogy mindenféle csini akarmiket ráaggathasson, bar fiusban is nem egy ilyet láttam aki drága napszemüveget, meg cipőket rakod a babajara meg felnyirja "menőre" a haját. Na mindegy, csak arra akartam kilyukadni hogy sokaknak csak a külsőségek miatt van egy preferencia, mert amúgy sokféle jellem van, és a főbb vonasok nem attól függnek, hogy fiú vagy lány a gyerek.
2022. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
Baromság!Én mindig is kislányt szerettem volna és a környezetemben sem tudok arrol h.bárki is fiu párti lenne.
2022. jún. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én azért szerettem volna talán kicsit inkább fiút, mert jobban szót értek velük. 2 bátyám van, mindig fiús lány voltam. Fociztam, bunkert építettem, pecázni jártam az utcabeli fiúkkal, oviban és általánosban is velük haverkodtam inkább, ráadásul a bátyáim haverjai is nagyon sokat lógtak nálunk, szóval én így nőttem fel. Sosem babáztam, nem érdekelt semmi lányos dolog. Most felnőttként is jobban kijövök pl a férfi kollégáimmal, mint a nőkkel. Vannak barátnőim, de olyan igazán közeli csak 1-2. Szóval kicsit be voltam ijedve, hogy mit fogok én kezdeni egy kislánnyal, ha úgy alakul?? :) De persze ugyanúgy örültem volna, csak legyen egészséges. Az első gyerekünk fiú lett, most 6 éves, de azóta már van egy 2 éves kislányunk is. Mondanom sem kell, hogy egyetlen fiúért sem cserélném el :D

Férjemnek az első terhességemnél totál mindegy volt, a másodiknál már picit szurkolt, hogy fiú után egy kislánya is legyen. Összejött neki :D

2022. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A lany testverem lanyt akart megis fiai lettek
2022. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!