Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs széklete a 4 hónapos...

Nincs széklete a 4 hónapos babámnak 3 napja? Aggódjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kislányom születésétől fogva ugyesen kakilt pukizott hasfájós se volt soha. Viszont most 3.napja már nincs széklete. Semmi. Pukizik,pisil is rendesen. De kaki nincs. És soha nem volt még ilyen. A hasa érzem hallom bugyog néha de nem hiszen hogy fájna neki mert nevetgél és boldog jó kedélyű. De aggodok..


100% anyatejes.


(Amit próbáltam: meghőmérőzni tehát feldugni a hőmérőt kicsit és megforgatgatni de semmi sem jött ki belőle,kamilla teát nem issza meg mert fintorog rá nem ízlik neki 2 kiskanál után sírt is..)



2022. jún. 12. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyatejes babánál teljesen rendben van,ha több napig nincs kaki. Most hasznosítja azt összeset. Főleg,hogy nem is fáj neki. Nem tekereg stb

Ne aggódj. Majd ha lesz arra azért számíthatsz,hogy egy jó nagy adag lesz😀


De ne dugj hőmérőt a fenekébe...

Én soha nem tettem egyik gyereknél sem. Olvasni is borzalmas

2022. jún. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Védőnő mondta hogy hőmérőzzem meg de nekem is elég barbár megoldásnak tűnik..
2022. jún. 12. 07:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 100% anyatejes volt kb 4 hós korától míg anyatejes volt heti 1 széklete volt.
2022. jún. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj sincsen, csak szopizzon tovább, a hőmérőt pedig lázmérésre használd, erre ne! Védőnő meg no comment 🤦‍♀️ Kamillateával sem kell itatni. Van olyan anyatejes baba amelyik 6 naponta kakil és teljesen normális. Ha jó kedvű, eszik, nem fáj a hasa és van megfelelő pisis pelus addig minden ok. Úgy szokott lenni, hogy ha már totál kétségbeesel és eldöntöd, hogy indultok a kórházba egy rettenetes adagot nyom a pelusba :D
2022. jún. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Enyém 8 hónapos most van már hozzátáplálás és így is 4 naponta kakil. Anyatejes babánál meg a 10 nap is normális. Miénk is csak hetente kakilt amíg csak anyatej volt.
2022. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Védőnő kapja be, dugdosson a saját fenekébe amit akar. Már bocs a kirohanásért. Anyatejes babáknák akar 10-14 nap is normális ha nincs széklet, hiszen maximálisan feldolgozza a szervezete az anyatejet. Kislanyomnak 10 nap volt a rekord, 3 hónapos korától volt így. Ha jól érzi magát, ne kinozd kérlek! Rengeteg ilyen kérdés volt már itt erről.
2022. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!