Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy anyósom lenyalja...

Normális hogy anyósom lenyalja a cumiját a babámnak és úgy rakja bele a szájába ?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem.
2022. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, és szólnék is miatta.


Szerintem rohadt gusztustalan szokás, akkor is, ha anyuka csinálja. Le kell mosni, és kész.


Nekem is van gyerekem, fura, túléltük lenyalás nélkül, mások hogy a tökömben nem?

2022. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és én a helyedben kedvesen megmondanám neki, hogy ezt azért nem kéne…
2022. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Naná ésfőleg úgy hogy közbe bagózik is
2022. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem higiénikus és komoly fertőzést is átadhat a babának így. Millióegy olyan kórokozó van, ami a felnőtteknek semmi gondot nem okoz, de egy baba megbetegedhet tőle.


Amúgy ez régen kb. bevett szokás volt, mivel rohadtul nem foglalkoztak a higiéniával. Lehet, hogy nincsen tisztában azzal, hogy mekkora veszélyt hordoz magában az, amit csinál.

2022. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Fúj, ne már. Ez komoly? Ne haragudj de én kiütöttem volna a kezéből és nem azon gondolkodnék, hogy vajon normális-e.
2022. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már azon is kiakadok, ha egymás után adogatják egymásnak a lufit hogy ki fújjon bele.. vagy ha egy kanál van a lekvárban és valaki lenyalva teszi vissza 😅 Pedig ezek mind szűk családon belül történtek.
2022. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Én simán csinálom ha csak otthon a teljesen tiszta pelenkazora esett le és azt is ritkán. Igazából annyit vagyunk együtt plusz szoptatas stb hogy így is úgy is elkapna tőlem bármilyen betegséget. Az elején persze mindent mostunk, de fél éves kora után már jobban ellenáll az ilyeneknek egy baba szervezete,de én az anyja vagyok. Anyám terén nem tudom,hogy épp beteg-e és ő nem is tenné. Ha én akár náthás lennék vagy bármi akkor én sem tenném, de tényleg ritkán csinálom ezt.
2022. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Fúj már, hat biztos hogy szolnek.
2022. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkepp szolj ra, igy atadja a fogszuvasodast
2022. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!