Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes baba normális ha...

2 hetes baba normális ha ennyit eszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Kislányom 2 hetes,sajnos tápszert kell adnom,mivel születése elötti 2 hétben 3 családtagot veszitettünk el...(papa,mama,apukám🖤🕊) és abszolút be sem lövelt a tejem,1 ml-t sem tudtam kipréselni,akartam fejni is,de semmi...mondták ne csodálkozzak ezen,hatalmas nagy sokk,trauma ért engem,és mindenkit,amihez elég sok idő kell,mire feldolgozom


2.baba,az első anyatejes volt,igény szerint szoptattam,igy a tápszeres etetésről nincs tapasztalatom


3 óránként kér enni a kislányom, 60 ml-t,majd utána még sír,még adok 30 ml

Szépen van büfi,majd el is alszik

Nagyon nyugodt baba,eszik alszik egész nap,nem hasfájós

Este fél 10kor eszik,majd hajnali 2kor ébred,akkor is 90 ml-t kell adnom,majd alszik reggel fél 6-ig


Ez igy rendben van? Normális hogy ennyit megeszik?

Van hogy a kis nyelvével kilöki a cumisüveget,meghagy pár ml-t,utána nem is adom neki amit meghagy

Ugye nem lehet őket túletetni?


38 hétre született, 3 kg volt,azóta egyszer mértem 3250 gramm a súlya


Előre is köszönöm a segítséget



2022. máj. 24. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mindent jól csinálsz, hallgass a babád jelzéseire és az ösztöneidre! ❤️
2022. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a 7 hetesem eszik 90-120ml...🤷‍♀️
2022. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 9 napos, ő 50 ml-ket eszik. De 2-2,5 óránként.

Nem is hajlandó ennél többet enni.

Fejek neki egy kevés tejet, abból valamelyik nap 65 ml-t evett meg. De tápszerből bekeverem neki a 60-at, és szinte mindig hagy belőle.

Pont ma voltunk a gyerekorvosnál, azt mondta, jó étvágya van.

De ez egy olyan dolog, hogy ha megeszik a baba x mennyiséget, és utána sír, akkor az ember úgyis ad neki, nem fogja kínozni.

Szerintem ha nem fáj a pocakja tőle, nem bukik sokat, akkor ennyi kell neki és kész.

2022. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól csinálod, annyit adj, amennyit kér. Nem tudod túletetni, látod, ha már elég neki, akkor kilöki a cumit.
2022. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2es, és kérdező is. Nem lehet túl etetni, ők is egyéniek, egyéni igényekkel, egyik kevesebbet kér, másik többet, nincs ezzel semmi baj, védőnő úgy is nézi, az szólni fog, ha valami nem jó.
2022. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget

Aranyosak vagytok!

2022. jún. 4. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindent jól csinálsz, bízz Magadban! - és mindenekelőtt fogadd őszinte részvétemet... Leld sok örömödet a piciben!
2022. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!