Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket játszotok egyéves babával?

Miket játszotok egyéves babával?

Figyelt kérdés
Miket élveznek? Mozdulatokat, gyakorlatokat stb.? Tehát nem azt kérdezem, hogy milyen játékokkal játszik egyedül, hanem hogy közösen miket csináltok, milyen cselekvéseket élvez, pl.mit énekeltek, milyen mozdulatokat tesztek, ilyenek.

2022. jún. 15. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
milyen mozdulatokat tesztek? what? ezt kifejtenéd?
2022. jún. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mozdulatok részt nem igazán értem.

Mi pl sokat járunk játszotére hintazunk mászkálunk stb amit ott lehet.Homokozóba játszunk,sokat szaladgál jön megy én meg persze utánna.Halgatunk gyerekzenéket(Heykids,Kalap Jakab,Alma eggyütes)ezekre "táncolunk".

Sokat sétálunk a természetbe,sok állatunk van (nyúl,papagáj,kutyus)ezeket etessuk.

Sorolhatnám még mer azert egy egyévesel már nagyon sokat tudunk együtt csinalni.

2022. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pl. integető mozdulat, lengő mozdulat, kerekecske-gombocska játék. Ő még nem jár, a fantáziám meg véges, hogy milyen játékokat találhatnék ki, amihez ketten kellünk, nem csak magában játszik.
2022. jún. 15. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Puszi a pocakra h nevessen de ne csiklandozza azért


Mondokazas is ment


Egy évesen kapott szerszámot és konyha felszerelést, tehát a szerepjátekok kezdődtek


Kisautózás, akkor még én beszéltem, mindennapi dolgokat játszottunk el, tankolás bevásárlás


De folyamatosan dumáltam hozzá, hogy otthon miket csinálunk épp, főzés takarítás

2022. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!