Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes baba hány ml kamilla...

8 hetes baba hány ml kamilla teát ihat 1 nap?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
szia,a kamilla teával azért vigyázz,miért akarod neki adni?sokáig folyamatosan ne add,mert kiszárítja a beleit.sajnos tapasztalatból mondom.ellenben ha nincs széklete akkor nagyon hatásos egy kis cukorral.milliliterbe nem tudom mennyi mert én megcsináltam olyan 50-60 ml és amennyit kért annyit adtam belőle neki.
2010. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Módjával ,mert az ellenkezőét válthatja ki !
2010. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szopik, akkor nem kell Neki tea. Csak a cici.
2010. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is tapasztalatból azt kell írjam, mint az első: hosszú távon vigyázni kell vele, szárítja a beleket, így még jobban székrekedéses lehet a baba. Én csináltam egy pici Avent cumisüvegbe (125 ml-es) egy kiskanál cukorral, és egész napra elosztva párszor megkínáltam, amikor nem tudott kakilni. Egy nap alatt kb. ennyit majdnem mindig eliszogatott.
2010. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm 1 éves fiai csak kamilla teát isznak a kezdetektől.(Tápszeresek voltak mindig.) Se víz, se más tea nem kell nekik. Igaz nagyon hígra készíti, de akkor is kamilla. Semmi bajuk tőle. Annyit iszak, amennyi jól esik nekik.
2010. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nehezen kakil,csak tápszeres és ezért kérdeztem.Még csak 3 napja adom neki,de már többféle tapasztalattal találkoztam és elbizonytalanodtam.Első nap 200ml is megivott egész nap,lett is eredménye,tegnap már kicsit kevesebbet,ma meg én is a kis aventesbe 125ml-t.
2010. szept. 19. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Kislányom tápszeres volt. Szorulásos.

1 dl kamillateába karamellizáltam 1 teáskanál cukrot és az itta meg reggel "éhgyomorra". (Nem mindig fogyott el az egész.) Megoldotta a problémát.

Persze nem minden nap kapta. Egyébként csak forralt vizet itattam vele. Abból viszont sokat. A sok folyadék is könnyíti a kakilást.

Próbáld meg.

2010. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!