Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lakótelepi anyukák! Hogy...

Lakótelepi anyukák! Hogy oldjátok meg, hogy a gyerekülés biztonságban legyen a kocsiban és ne "piszkálja" senki?

Figyelt kérdés
Nem féltek hogy feltörik miatta az autót? Lakótelepen lakunk, néhány hete vettük a gyerekülést, de csak mostantól fogjuk használni. Kicsit tartok tőle hogy feltörik miatta az autót... Nem volt iszonyatosan drága ülés, de mégiscsak..
2010. szept. 20. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Autósülésért nem kockáztatnak. MIvel már akár 3-4 ezerért is lehet használt ülést kapni, és 10000-ért is lehet újat, így nem éri meg csak az ülés miatt feltörni (körbekérdeztem). Ha valami más miatt feltörik, elviszik az ülést is, de csak azért nem piszkálják.

8 hónapja ül az autóban az ülés, és senki nem nyúlt hozzá.

2010. szept. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk több mint egy éve ott a drága gyerekülés a kocsiban, de még nem bántottak emiatt (lekopogom).

Hogy őszinte legyek, én az autót jobban sajnálnám, mert azt drágább megcsináltatni.

Mi is lakótelepen lakunk, Bp város széle.

Nem nagyon hallottam, hogy gyerekülés miatt piszkálnák a kocsikat.

2010. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még sosem bántották, a kocsiban van riasztó is, de sosem volt riasztás. 1,5 éve van benne.
2010. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azért azzal vitába szállnék, hogy nem éri meg feltörni érte, mert nekem egy plüss kismaciért benyomták az ablakot.De tényleg nem jellemző gyerekülésért feltörni.nekünk is benne van pár hónapja, nem fogom felcipelni minden alkalommal, elég a gyerek meg a csomagok.
2010. szept. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok!

Azt hiszem túlparázom a dolgokat egy kicsit :-)

2010. szept. 20. 09:08
 6/6 anonim ***** válasza:
mi a havannán lakunk és törték már fel a kocsinkat is de az autósülést ott hagyták!csak a rádiót és a napszemüvegeket vitték el,pedig nem egy olcsó ülés van benne!
2010. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!