Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet használni a...

Mikortól lehet használni a kengurut?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia van olyan amit csak 6 hós kortól, és vannak olyanok, amikben merevítő van, azok 3 hós kortól. Itt egy amit 3hóstól lehet, nézd meg:


[link]

2010. szept. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Szia!

Én 1 hete vettem egyet újszülött kortól használható nagyon jó, mert lehet benne fektetni is a kisbabát. Szerintem egyáltalán nem drága és az árához képest sokat tud. 2 és fél hónaposak vagyunk és imád benne lenni már is a kislányom.


[link]

2010. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Ha javasolhatom már ne kengurut vegyél!Annál ma már sokkal jobb hordozók vannak!!!Ami a babádnak sokkal jobb ortopédiailag!


[link]


Javaslom,hogy itt nézz szét!Nekem Mei tai-m van!12 hetes a lányom!

2010. szept. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem az újszülött kortól használatost veszed, akkor akkortól, amikor már stabilan tud ülni a baba.
2010. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Igazából van két kengurum, még a lányommal használtam is őket, de nem tudom hogy mikortól. Papírja már nincs meg az egyiknek, másikat meg úgy kaptam, nem is volt neki, úgyhogy fogalmam sincs mikortól tehetem bele a fiúkat. Azaz csak az egyiket.

Kicsit gondban vagyok, mert van egy 22 hós lányom, meg két iker fiam, 5 hetesek múltak. Mennék sétálni, de a lánykám még nem bír nagyot, úgyhogy az jutott eszembe, hogy az egyik fiút beletenném a kenguruba, a másik kicsi meg a lányommal az ikerkocsiban. Legalább egy fél órát mehetnénk, az már jó lenne. Szóval akkor még várok ezzel, venni nem akarok új hordozót, a két gyereket úgysem tudom beletenni. :-)

Köszi!

2010. szept. 20. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!