Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan győzhetném le a félelme...

Hogyan győzhetném le a félelmeimet?

Figyelt kérdés

A jövő héten sajnos be kell feküdnöm a kórházba egy pajzsmirigy mütét miatt.Nagyon félek mi lesz majd,félek hogy nem jövök onnan haza,féltem a babámat aki 4,5 hónapos.

Jó kezekben lesz,mert apa és anyósom lesz vele,illetve az én szüleim is fognak vigyázni rá.Nagyon anyás lett,nem tudom észre veszi ha elmegyek?Ha hazajövök meg fog ismerni?

Mit tegyek hogy ne egész nap ilyeneken agyaljak?Volt már valaki ilyen helyzetben?Köszönöm ha válaszol valaki.


2010. szept. 20. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
normális, hogy ennyire félsz. Próbáld addig is minél többet másra hagyni, hogy szokja, hogy nem vagy mindig vele. Gyors gyógyulást kívánok!
2010. szept. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én majdnem ilyen helyzetben voltam, de aztán nekem szerencsére egy napos sebészettel megoldódott a dolog.

De!

Miért ne jönnél haza onnan, mikor fiatal nő vagy? Ha nem jönnél haza, senki nem vállalná a műtétet, nem igaz?

A babád meg fog ismerni, bár arra valóban készülj fel, hogy kell majd néhány nap, mire újra "visszaszoktok" egymáshoz.

Most pedig sírd ki magad és tedd el a sötét gondolatokat későbbre, mert még egy hetet csak és kizárólag a kisbabáddal tölthetsz, úgyhogy legyél vele minél többet, és majd a kórházban gondolj arra, mennyi szép napot töltöttetek máris együtt a babáddal és mennyit fogtok még!

Még annyi, hogy lehet, hogy nem ártana együtt töltenetek az időtök egy részét azokkal, akik vigyázni fognak rá.

Kitartást kívánok neked és mihamarabbi gyógyulást!

2010. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedvesek vagytok!
2010. szept. 20. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!