Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 évesen szeretnék szülni!...

19 évesen szeretnék szülni! Szüleimet erről hogyan győzhetném meg? 18/L

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az már régen rossz ha erről a szüleidet kell győzködnöd és nem egy önálló döntés.

Gondolom még otthon laksz és a szüleid tartanak el, ezét nem "engedik".

Én azt javaslom előbb teremtsd meg a körülményeket és ne testvért szülj magadnak akit képtelen vagy ellátni.

2011. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne próbálkozz,nincs az az ember aki erre neked áldását adná.És nem azért mert rosszat akarnak neked,hanem mert pontosan tudják mit vállalnál.Ennyi idős fiam van mint te,és én is 20 évesen szültem,de valahogy akkor más volt,én mégis azt mondanám várj még egy kicsit,pár évet,és ha akkor még mindig babát akarsz,akkor vág bele nyugodtan.Persze ha a párod is úgy akarja,és biztosnak érzed a kapcsolatod.
2011. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyám még nem volt 20, mikor szült, de már jócskán túl volt az első házassági évfordulón, így nem kellett rászednie senkit, hogy szülhessen, apuval közösen akarták, de mondjuk anyu már 16 éves korától keményen dolgozott, apuval együtt, én már a megépített stabil alapokra érkeztem, hiába nem volt még 20 se... Te hol dolgozol, mit tudsz felmutatni?
2011. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
18 éves vagy! Nem kell győzködj! Ha van pasid aki melleted marad, van házad, állása legalább a barátodnak akkor nyugodtan szülj! Senki nem szólhat bele legfeljebb tanácsot adhatnak, én már 15 évesen nem hagytam hogy anyám beleszóljon az életembe.
2011. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen szüljön ha meg vannak hozzá a feltételek. Megbízható társ, akinek van állása és lakás. Meg persze ha mindketten akarják és megbeszélték hogy valóban feltudják nevelni. De én a kérdésből úgy veszem ki hogy még a szüleivel él a kérdező. Máskülönben nem kellene győzködnie őket.
2011. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Körülményeket nem irtál semmit,igy nehéz irni hogy mivel győzd meg őket...Viszont egy jótanács,tőlem,mindenkinek: Csak az a nő vállaljon gyereket,aki tökéletesen biztos abban hogy akkor is akarná,és el tudná tartani a gyereket fizikailag,anyagilag,testileg,lelkileg,ha egyedül van!NINCS kapcsolat amiben biztos lehetsz.
2011. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 21 éves vagyok és 9 hetes terhes. A vőlegényemmel a szüleimnél lakunk, viszont mindketten dolgozunk, és minnél előbb szeretnénk elköltözni innen. Anyukámnak elmondtuk, hogy babát várok de teljesen ki volt akadva, és amiket a fejemhez vágott miatta az valami szörnyű, pedig mondom 21 vagyok munkahelyem és nagyon jó párkapcsolatom van, és mégis..............

2011. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a baba úton van, akkor gonosz dolog szidalmazni az embert. Lehet, hogy én sem örülnék, ha fiatalon vállalna babát a lányom, de az tuti, hogy nem bántanám őt!

Viszont, ha még nincs baba, akkor várj vele egy picit. Még fiatal vagy nagyon, és bár lehet, hogy érett vagy, és szerintem sem hiba egy baba, de azért mégis várnék vele. Ez egy 24 órás szolgálat, nem könnyű feladat, bármennyire is szép is.

2011. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!