Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan győzhetném meg ismerősö...

Hogyan győzhetném meg ismerősömet, hogy próbáljon lazítani, és néha másra bízni a babáját? Vagy hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
Lassan 10 hónapos a pici, de még sosem volt távolabb tőle. Ezzel semmi bajom, csak fáradt, nyúzott, ideges. Fölajánlottam, h. vigyázok szívesen a babára, amíg ő kikapcsolódik (akár egy rövid séta erejéig), de visszautasított, a szoptatásra hivatkozva. Meg, modván "Úgyis sírna a kicsi". (Van egy 16 hónapos kisfiam, tehát nem vagyok teljesen "analfabéta" ezen a téren, ezért is esett kicsit rosszul a dolog.)
2010. jún. 2. 04:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

De kár, hogy nem az én ismerősöm vagy :)

Na jó, csak vicc volt ;) Szerintem az ilyen típusú embert nem lehet igazán meggyőzni. Esetleg, ha sokat vagytok együtt, és látná, hogy milyen jól el van a picije veled, akkor szívesebben elfogadná a segítséget. Te meg nagyon rendes vagy ám :)

2010. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Irtó rendes vagy. Hozzánk nem jönnél néha? Jó, csak viccelek, Én simán rábízom másra a 16 hónapos lányom, ha arról van szó. De, bevallom, kb. 6-7 hónapos koráig engem sem lehetett meggyőzni arról, hogy semmi nem fog történni, ha rövid ideig mással van a babám, de győzött az "önzés" végül, és sokkal jobb, mióta hagyok magamnak is időt a kikapcsolódásra. Szerintem idővel ismerősöd is beadja majd a derekát. Győzni fog a fáradtság.
2010. jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Ti is rendesek vagytok. Hetente kétszer-háromszor találkozunk, mindig teliszájjal vigyorog rám a baba, olyamn édes :) No, majd az idő eldönti a kérdést.
2010. jún. 2. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!