Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan csokitorta,6...

3 hónaposan csokitorta,6 hónaposan paprikás krumpli?

Figyelt kérdés
A kisfiú éppen hat hónapos és 10 kiló. Már ugyanazt eszi, amit a szülei, az anyja fűszerekkel, zsírral főz. Nem főz külön adagot a gyereknek. 3 hónaposan csokitortát adott neki. A védőnő szidja, hogy mit művel, a családra se hallgat. Nekem is rokonom, de nem szólok neki, az ő dolga, ha tönkre akarja tenni a gyerekét. Ez viszont egy kicsit sokkolt, hogy 23 évesen ennyi esze legyen valakinek. :S
2010. szept. 20. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
hát igen. ráért volna még vele egy évet.
2010. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek sajnos.

Az egyik kérdésnél épp most olvastam, hogy 4 hónaposan mákos tésztát adott egy anyuka a gyerekének. Okos anyuka... no comment.

2010. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne bosszantsd magad rajta, ő dolga. Úgysem tudsz már mit tenni. Csak a kisfiút lehet sajnálni. :(
2010. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 poci-maci ***** válasza:

Uhh szegény baba ehhez nem lehet mit hozzá tenni!

De ráért volna még mindezt 1 éves korába a kicsinek adnia!

2010. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A "legjobb" amit hallottam eddig:

cigány asszony a kórházban újszülött gyermekét úgy etette, hogy maga megrágott egy darab kolbászt, majd benyomta a bab szájába...

Ha nem kérik ki a tanácsunkat, vagy nem annyira közeli ismerős, hogy "mernénk szólni", akkor nincs mit tenni...

2010. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Atyavilág mik vannak! Értelmi szinthez meg min. egy felkészítő tanfolyamhoz kéne kötni a gyerekvállalást! :S
2010. szept. 20. 11:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez sajnos tenyleg durva,en is tudok olyat,aki 3 honaposan elkezdett "hozzataplalni" toltottkaposztaval,meg ilyen "konnyu" etelekkel...szegeny babak....

Viszont amit minap lattam a hiradoban,hogy egy "ugymond anyuka" marihuanas cigit adott 2 eves kislanyanak...na ezen aztan tenyleg ki lehet akadni,de sajnos nem tehetunk ellene semmit.

37 hetes pocis :)

2010. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Tulajdonképpen mit szeretnél tudni?
2010. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az azt eszi amit mi védőnői tanácsra kezdődött, 6-7hónaposan, amikor a gyerekem SEMMIT nem evet meg a neki való ételekből. És már fogyásnak indult...:(

Egyrészt darabosan kell adni a kaját neki, 2foga volt, nem érdekelte, másrészt az ízetlen zsiradék nélküli dolgokat nem akarta megenni. Szóval nálunk ezért lett így, mert nem volt állapot, hogy semmit sem eszik a kicsi.


Amúgy a fiam 5hónaposan "evett" csokitortát: Vasárnapi szülinapozás volt, ült az ölemben, elém tették a szeletet, a kicsi meg beleharapott azonnal, nagyon édes volt, csak maszatos lett, élvezte...

2010. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én kicsi fiam 8 hónapos korában kapott először pörköltet! Kövezzetek meg :-)

Természetesen nem a mi fajta pörköltünkre gondolok, hanem ún. "babapörköltre"... A hagymát ilyen idős korban már lehet pirítani, olívaolajon szoktam, megy hozzá a krumpli, a víz és a csirkemell, egy csipet fokhagyma, egy kis paradicsom, a végén pedig megy a turmix-ba! Imádja és nekem sincs lelkiismeretfurdalásom, hiszen ebbe a babapöribe csak az kerül, amiket már amúgy is ehet...

2010. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!