Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával nyaralásnak milyen...

Babával nyaralásnak milyen buktatói/hátulütői lehetnek? Milyen kellemetlenségekkel kell számolni?

Figyelt kérdés

Fel tudja valaki sorolni azokat a tényezőket/helyzeteket, amiket babával nyaralásnál figyelembe kell venni, hogy buktató lehet, vagy negatívan kihathat a nyaralásra/utazásra?

Milyen példákat tudtok mondani?



2022. jún. 29. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Kikaptok egy jó kis hasfájós hetet, ami miatt üvölt egész héten a gyerek. Ettől idegesek lesznek a szomszédok, akik veletek üvöltenek majd, hogy tönkreteszitek a nyaralásukat.
2022. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora a baba?

Azért az elég sokat számít.

Ami lehet:

- megbetegszik

- vagy nincs el a szabadban, mert túl meleg van és egész nap ülhetsz vele a szobában

- ha pl. szálloda, akkor a sírás lehet zavaró a többi vendégnek, akik pihenni szeretnétek

Én kifejezetten baba/gyerekbarát hotelt keresnék. Ott sok a gyerek, és nem megy oda olyan, akit ez zavar.

2022. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy 2 hónapos vagy 8. Mennyi idős?
2022. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
6 hónapos
2022. jún. 29. 09:32
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha egyedülallo házat vesztek ki, akkor semmi.


Kétszer voltunk nyaralni a lányom egy éves koráig, mindkétszer így mentünk. Engem nagyon frusztrált a gondolat, hogy mit csinálok egy szállodában, ahol éjjel sírni fog, márpedig fog.


Voltunk előtte úgy nyaralni mi is, hogy a mellettünk lévő babás lakoktol nem sokat aludtunk, viszont rohadt sokba került a szállás, na ennél idegesítőbb dolog kevés van.


Amúgy meg csak annyi, hogy a baba napirendjet be kell tartani és akkor nagy probléma nem lehet.

2022. jún. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Túl sok új inger éri, emiatt rosszabbul alszik (később alszik el, gyakrabban ébred).
2022. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Ebben az időszakban mi vagy különálló apartmant/házat béreltünk vagy bababarát szálláshelyet, hotelt kerestünk. Szerencsére az országban sok ilyen van, ahol nem zavarunk senkit.

Három gyerekünk van, a nehézség ott kezdődött, amikor eltérő időben volt az alvásuk. Akkor kellett jobban figyelni a programok összeállítását, hogy mindenki jól érezze magát.

Ja, és kimondottan szerettük a bababarát hoteleket, hiszen ezek szülőbarátok is egyben, remek masszázst kaphatsz.

2022. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

- milyen messze mentek? - végi sírja az oda utat hiába van el amúgy az autóban és szórakoztatod (a visszát is), hiába álltok meg többször cserélsz pelenkát, kiönt a pelus, nyakig kakis lesz + gyerekülés is 2x (sajna velünk ez előfordult)

- nem akar aludni az utazó ágyban

- nem tud aludni idegen helyen

- túlpörög, borul a napirend

- megbetegszik

- rossz idő lesz /túl meleg, esik egész nap/

- nem akar belemenni a vízbe, azt se engedi hogy te bele menj (ez saját pl. én ilyen voltam sokáig)

- ha már mászik vagy kúszik: nincs el a babakocsiban, se a hordozóban a hátadon/mellkasodon, nem tudtok várost nézni

- fogzás miatti állandó nyűglődés


biztos van még ☺️


amúgy túl lehet élni, mi 700 km-t utaztunk 6 hónapossal. a kakis baleseten és az első éjszaka nem alváson kívül nem volt nagyobb baj, élvezhető volt szerencsére.

2022. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

4 hós volt, pont beteg is lett szerencsére minden ok volt, de 2 nap alatt ki kellett vizsgáltatni, szerencsére volt eüs ismerős.

Mivel még szoptattam a vízbe nem mentem mert macera tisztán tartani a csárdát, és vízes lesz a ruhám, de este nyugodtan mehettünk bármerre aludt a babakocsiban olyan dübörgős utcá balba is bekeveredtünk, hogy egymást sem hallottuk ő meg csak aludt mozdulatlan😁

2022. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!